Cynowa rocznica ślubu. Jaki prezent kupić na 10 rocznicę ślubu?

Musimy przyznać, że 10 rocznica ślubu nie daje nam już tak dużego pola do popisu, jeśli chodzi o prezenty wykonane z cyny. Możemy jedynie wybierać między biżuterią pokrytą cyną lub np. szkatułkami czy cukiernicami. Takie prezenty nie każdemu jednak przypadną do gustu i nie pasują do każdego wystroju wnętrza.

Dlatego tym razem proponujemy oryginalne prezenty na 10 rocznicę ślubu, które każdemu przypadną do gustu i będą znakomitym dodatkiem do życzeń z okazji 10 rocznicy ślubu.

Dziesiąta rocznica ślubu to już dość długi staż małżeństwa. Warto więc uczcić go odpowiednim prezentem na 10 rocznicę ślubu. Jeśli nie wiecie, co na 10 rocznicę ślubu kupić ukochanej osobie, postarajcie się dopasować prezent do jej zainteresowań. Taki prezent nie tylko ucieszy, ale także sprawi, że nasza połówka będzie mogła rozwijać swoje pasje. Jeśli nie wiecie, jaki prezent podarować na 10 rocznicę ślubu, a nie chcecie poprzestawać tylko na życzeniach na 10 rocznicę ślubu, przedstawiamy Wam kilka świetnych propozycji. Zadowolenie gwarantowane!

Co kupić żonie na cynową rocznicę ślubu?

Przede wszystkim pomyślcie o jakimś praktycznym prezencie, który będzie mogła używać przez lata albo takim, który da jej odrobinę przyjemności. Jeśli Twoja żona interesuje się fotografią, możesz podarować jej voucher na kurs fotografii. Fajnym prezentem na 10 rocznicę ślubu dla żony będzie także karnet na masaż czy zabiegi SPA. Oczywiście komplet koronkowej bielizny też się sprawdzi.

Co kupić mężowi na 10 rocznicę ślubu?

Jeśli Twój mąż lubi typowo męskie rozrywki, możesz mu podarować kartę prezentową na paintball albo voucher na strzelnicę. Oryginalnym prezentem na 10 rocznicę ślubu dla męża będzie także voucher na wypożyczenie samochodu. Dzięki temu będzie mógł przejechać się swoim wymarzonym autem.

Co kupić na cynową rocznicę ślubu znajomym?

Jeśli szukacie naprawdę oryginalnego pomysłu na prezent na 10 rocznicę ślubu dla znajomych, podarujcie im voucher do parku linowego, aby mogli uczcić ten dzień fajną zabawą.

Co kupić znajomym na rocznicę ślubu?

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (4 votes, average: 4,75 out of 5)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Zapisz się do newslettera