Drewniana rocznica ślubu – prezent na 5 rocznicę

Jeśli chodzi o prezenty na 5 rocznicę ślubu możemy mieć już nieco większy problem ze znalezieniem typowo drewnianych prezentów. Ważne jednak, by w żadnym wypadku drewniane gody nie myliły się z „drętwymi”☺. Wręcz przeciwnie.

Jeśli kupujemy prezenty jubileuszowe dla bliskich przyjaciół, warto postawić na coś „z jajem” i dodać do tego śmieszne życzenia z okazji rocznicy ślubu. Ale wróćmy do drewna… bo wybór jednak jakiś jest. Prócz prezentów na 5 rocznicę, o których przeczytacie poniżej, możecie też dołączyć wspomniane już życzenia z okazji 5 rocznicy ślubu, np. wygrawerowane na drewnianej tabliczce. Jeśli szukacie drewnianych prezentów na 5 rocznicę ślubu, przedstawiamy Wam nasze pomysły na prezent.

Prezent na 5 rocznicę ślubu dla żony

Oczywiście pamiętajmy, że bukiet róż jest tutaj obowiązkiem. A żeby tradycji stało się zadość, możesz podarować jej także kartę prezentową na box z kosmetykami (oczywiście drewniany), oryginalne drewniane pudełko na herbat, pałeczki do sushi czy podstawki pod kubki. Fajnym pomysłem na 5 rocznicę ślubu będzie też np. voucher na kurs makijażu.

Co kupić mężowi na drewniane gody?

Luksusowe prezenty zawsze sprawiają radość. Możesz więc postawić na spersonalizowaną drewnianą skrzynkę na whisky czy inny alkohol, z własnym grawerem. Idealnym prezentem dla męża na 5 rocznicę ślubu będzie także karta prezentowa na kurs baristy. A jeśli szukasz pomysłu na romantyczny prezent możesz zafundować Wam obojgu lot balonem czy wspólny spływ kajakowy.

Jaki prezent na drewnianą rocznicę ślubu dla znajomych?

Oczywiście zależy to od tego, jak bliska jest to znajomość. Jeśli chcecie podarować jakiś upominek na piątą rocznicę ślubu znajomych z pracy, możecie postawić na coś klasycznego, np. elegancko zapakowany alkohol czy ramki na zdjęcia. Jeśli nie wiecie, co na 5 rocznicę ślubu podarować bliskim przyjaciołom, kupcie im jakieś śmieszne gadżety, podarujcie voucher do parku trampolin lub zafundujcie im przejażdżkę Ferrari lub sportowym samochodem.

drewniana rocznica ślubu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,60 out of 5)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera