Idealny prezent dla żony

Wbrew stereotypom małżeństwo nie oznacza końca miłości, troski ani czułych słówek czy słodkich upominków nawet bez okazji. Uczuć do żony nie musimy od razu wyrażać luksusowym prezentem z niezliczoną ilością karatów i grawerowanym napisem „dla tej jedynej”. Czasem warto po prostu zadbać o komfort fizyczny i psychiczny swojej drugiej połówki. Raz na jakiś czas, jako przykładny mąż zabierz żonę do teatru czy na romantyczną kolację tylko we dwoje, podczas gdy Waszymi pociechami zajmie się zaufana i wysoko wykwalifikowana opiekunka do dzieci. Taki prezent dla żony pomoże jej chociaż na moment zapomnieć o codziennych problemach i obowiązkach.

Niespodziewany prezent w postaci vouchera do ekskluzywnego SPA, pozostawiony przy zaparzonej porannej kawie, będzie świetnym prezentem dla żony na urodziny i na pewno wymaluje uśmiech na twarzy Twojej kobiety. Wreszcie doczeka się weekendu tylko dla siebie, a jej mąż, jako stuprocentowy partner, zajmie się domem.

W pełni wspierający mężczyzna zawsze służy pomocą i wsparciem, ale jest tylko człowiekiem i naturalnie ma swoje granice. Pomysł, aby podarować żonie kreatywny prezent na rocznicę ślubu w postaci kursu na prawo jazdy nie jest więc sygnałem, że nie ma ochoty już wozić swojej żony w każde wymagane miejsce. To propozycja, by Twoja ukochana zdobyła większą niezależność i swobodę ruchu. A świetnie zdany egzamin oznacza nie tylko świstek papieru – może być zapowiedzią kolejnych sukcesów za kierownicą. Dobrym pomysłem jest zastanowienie się również nad kolorem przyszłego auta dla żony. Zadowolony i dumny mężczyzna nie będzie liczył pieniędzy i z lekkim sercem kupi modny piękny samochód, na widok którego przyjaciółkom oczy zbieleją z zazdrości.

Prezent_dla_zony_1_800x600px

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (No Ratings Yet)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Zapisz się do newslettera