Oryginalne prezenty

Szukasz niebanalnego pomysłu na upominek? Czegoś naprawdę szczególnego? Nie wiesz, co wybrać na prezent, aby był on oryginalny? W pierwszej kolejności, warto zastanowić się jaki prezent określany jest mianem oryginalnego, a możesz się tego dowiedzieć między innymi z forum internetowego lub poniższej listy. Zawiera ona pomysły właśnie na oryginalne upominki, które wywołają zachwyt i radość u każdej osoby obdarowanej nimi.

Katalog oryginalnych prezentów

dla mamy

Oryginalny prezent, czyli jaki?

Prezenty dzielimy na takie, których się używa i takie, które lądują w szufladzie lub szafie, w najlepszym przypadku mogą posłużyć jako awaryjne podarunki dla innych. Z reguły są to różne bibeloty, breloczki, czasem zasuszony bukiet i butelka alkoholu. Jeśli nie chcemy, by nasz prezent trafił na wygnanie, to najlepiej postarać się o coś niezapomnianego i przede wszystkim oryginalnego.

Niecodziennie otrzymuje się voucher na skok na bungee lub kartę podarunkową na profesjonalną sesję fotograficzną. Nastoletniej córce zafunduj na urodziny dzień z życia prawdziwej modelki z tabunem makijażystek i profesjonalnych fotografów.

Jeśli znasz kogoś, kto nie boi się ekstremalnych wyzwań, to nie kupuj mu książki, tylko daj możliwość sprawdzenia się podczas nowej przygody. Kolega z pracy pewnie nie jeździł do tej pory monster truckiem, a taka dawka adrenaliny może być świetną receptą na rozruszanie zasiedziałego w biurach towarzystwa. Innym dobrym pomysłem na wprowadzenie nieco więcej energii wśród kolegów i koleżanek z pracy jest wysłanie wszystkich na paintball. Z odpowiednim voucherem łatwo zmieścisz się w ramach firmowego budżetu, a oryginalne przeżycia są przecież bezcenne.

Zapisz się do newslettera