Voucher na kurs kuchni tajskiej dla dwojga w prezencie na rocznicę. Lepiej smakuje w tandemie?

Jesteście wystrzałową parą, którą kręcą nowe doświadczenia? Lubicie pikantne połączenia i nie boicie się być na ostrzu noża? Mamy dla Was coś specjalnego, championa wśród oryginalnych prezentów na rocznice. Karta podarunkowa na kurs kuchni tajskiej nauczy Was sztuki gotowania jednego z najbardziej docenianych smaków Azji.

nauka gotowania dla dwojga

Czasu do Waszej rocznicy coraz mniej. Już depczą Wam po piętach wielkie nadzieje i romantyczne marzenia Waszej ukochanej/ukochanego? Zamiast spodziewanego bukietu czy butelki whisky zrób swojej połówce niespodziankę nie z tego kontynentu. Jeśli zamiast tradycyjnego mielonego z ziemniakami woli coś ostrego i aromatycznego wprost z kuchni azjatyckiej to umiejętności, które zdobędziecie we dwoje na kursie gotowania w Białymstoku nie pójdą na marne.

Rocznica na ostro

Dania kuchni tajskiej słyną ze swej subtelności i niezwykłego łączenia przypraw, które pobudzają wszystkie zmysły. Osiągnięcie harmonii między tym co nas rozpala, a tym co nas orzeźwia jest kwintesencją azjatyckiej sztuki smaku. Szkoła gotowania w Białymstoku przygotowała specjalne kursy, na których pary mogą nauczyć się przepisów kuchni tajskiej, które wymagają nie lada umiejętności i zręczności. Poznacie nieznane dotąd zapachy i smaki oraz nauczycie się składać je w świetnie dopracowaną całość. Pod okiem specjalistów od kuchni azjatyckiej oryginalny prezent na rocznicę ślubu zamieni się w odkrywanie nieznanego lądu.

Para na gotowanie

Podobno gotując poznaje się samego siebie, więc może podczas kursu gotowania dla dwojga poznacie się wzajemnie jeszcze lepiej? Wyjątkowy prezent na rocznice ślubu, który mówi „nadal czuję w nas ogień” doceni każda połówka Waszego związku. Wspólne uczenie się nowych rzeczy to dodatkowy bodziec do spędzania czasu we dwoje . Uwierzcie mi na słowo, nie ma nic bardziej sensualnego niż gotująca para.

Rozmawiajcie, dzielcie się przeżyciami! Może założycie wspólny przepiśnik z recepturami, które najbardziej pokochaliście podczas kursu gotowania, taki notes może być dodatkowym prezentem dla Twojej ,,lepszej połowy’’. Oprócz przepisów wpisujcie tam swoje przemyślenia, żarciki, wszystko, co przyjdzie Wam do głowy. Za kilka lat będziecie go oglądali z łezką w oku J. Niech żyje sentymentalizm!

Zakochani w Azji

Kurs kulinarny realizowany w Białymstoku połączy dwa kontynenty – Europę i Azję, a Wy sami będziecie świadkami tego, jak z nieśmiałych adeptów sztuki kuchennej staniecie się pewnymi siebie mistrzami smaku.

Żeby wyznaczyć kulminacyjny punkt waszych kulinarnych przeżyć proponujemy zaprosić na tajską ucztę przyjaciół i rodzinę. Pewnie nie będą mogli uwierzyć, że nie zamówiliście tych pyszności z jakiejś knajpy. Pokażcie na co Was stać i zaszalejcie w kuchni. W końcu po co nowe umiejętności, skoro nie można by się nimi pochwalić? Karta podarunkowa na zajęcia w akademii gotowania to oryginalny prezent na rocznicę, jeśli na co dzień jesteście zapracowani i trudno jest Wam znaleźć czas, żeby porobić coś wspólnie. Takie spędzanie chwil we dwoje jest najlepszą inwestycją w udany związek!

nauka gotowania dla dwojga

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (No Ratings Yet)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>