Co na pierwszą rocznicę ślubu? Pomysły na papierowe gody

Papierowe gody, czyli 1 rocznica ślubu są dobrą okazją, by podziękować ukochanemu, że już tyle z nami wytrzymał :D. Dla niektórych młodych par to naprawdę nie lada wyczyn. Pozostaje tylko pytanie, co kupić na pierwszą rocznicę ślubu? Tradycyjnie przyjęło się, że z racji papierowej rocznicy ślubu, również i prezent na 1 rocznicę ślubu powinien być związany właśnie z papierem.

Papierowy prezent na rocznicę ślubu

Mogłoby się wydawać, że wybór będzie trudny, ale przecież jest wiele prezentów w tej formie, które możemy podarować. Oprócz klasycznych życzeń z okazji 1 rocznicy ślubu, wypisanych na pięknej kartce, mamy wybór między biletami do kina, książkami czy voucherami. Jeśli jeszcze nie wiecie, jaki prezent na 1 rocznicę ślubu podarować ukochanej osobie, poczytajcie nasze inspiracje. Znajdziecie tu kilka pomysłów na prezent na pierwszą rocznicę ślubu.

Pierwsza rocznica ślubu prezent dla męża

Postaw na coś bardziej kreatywnego niż krawat czy skarpety. Jeśli nie wiesz co kupić mężowi na 1 rocznicę ślubu, mamy kilka pomysłów:
a. Voucher na wypożyczenie samochodu będzie świetnym pomysłem, jeśli Twój mąż od dawna marzył o przejażdżce Ferrari czy Maserati.
b. Bilety na mecze to idealny prezent dla męża na 1 rocznicę ślubu, jeśli jest fanem piłki nożnej czy siatkówki.

Pierwsza rocznica ślubu prezent dla żony

Oprócz życzeń na pierwszą rocznicę ślubu, możesz dołączyć coś wyjątkowego, co sprawi, że poczuje się kochana. Co kupić żonie na 1 rocznicę ślubu?
a. Jeśli Twoja żona jest fanką jakiegoś zespołu, bilety na koncerty na pewno ją ucieszą.
b. Możesz postawić też na coś oryginalnego i śmiesznego. Bardzo nietypowym prezentem dla żony na pierwszą rocznicę ślubu będzie voucher na wizytę w pokoju furii, gdzie będzie mogła dać upust swoim nerwom, które zbierały się przez cały rok ☺

Prezent na 1 rocznicę ślubu dla znajomych

Jeśli chcesz zabłysnąć oryginalnym pomysłem na 1 rocznicę ślubu, spraw swoim znajomym voucher na wspólny skok spadochronowy albo lot balonem. Będzie romantycznie i z pompą!

Co kupić na papierową rocznicę ślubu

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Sprawdź karty podarunkowe, zobacz vouchery, prezenty, upomniki. Wybierz pomysł na prezent.

Skontaktuj się z Redakcją
Formularz kontaktowy
Zapisz się do newslettera