Zalety kart prezentowych

Poszukiwanie i kupowanie prezentu potrafi spędzić sen z powiek niejednej osobie. Jest to szczególnie stresujące, gdyż co raz więcej czasu spędzamy w pracy, przez co mamy mniej chociażby na szukanie prezentów dla najbliższych. Szukanie prezentu w pośpiechu, na ostatnią chwilę, najczęściej kończy się niepowodzeniem i rozczarowaniem na twarzy osoby obdarowywanej.

Jeśli nadal zastanawiacie się nad spersonalizowanym i trafionym prezentem z okazji urodzin, świąt Bożego Narodzenia, czy szybkim prezentem na walentynki, dzień matki czy ojca, dobrym rozwiązaniem jest zakup karty podarunkowej w wybranej przez nas sieci handlowej. Liczba sklepów oferujących karty podarunkowe wciąż rośnie. Wśród sieci handlowych posiadających w swojej ofercie karty podarunkowe można wymienić Empik, Reserved, Rossman, czy Ikea.

Karta podarunkowa jest elektronicznym bonem towarowym, który uprawnia do dokonywania zakupów w danym sklepie stacjonarnym, czy także na odpowiadającej mu stronie internetowej. Karta wystawiana jest na okaziciela i można ją po zakupie przekazać wybranej przez nas osobie. Jest ona ważna przez okres 12 miesięcy od daty jej aktywacji i uprawnia do wielokrotnego dokonywania zakupów, aż do wyczerpania znajdujących się na niej środków pieniężnych.

W przypadku karty podarunkowej Empik jest ona dostępna w nominałach 25, 50 i 100zł, a także bez nominału, umożliwiając zasilenie karty kwotą od 20 do 500zł. Jak głosi hasło reklamowe na stronie internetowej Empiku, jest to kulturalny prezent o milionie możliwości. Karta podarunkowa z tego sklepu sprawdzi się świetnie w sytuacji, gdy dana osoba uwielbia czytać książki czy słuchać dobrej muzyki. W Empiku znajdziemy także różnego rodzaju filmy na DVD czy Blu-ray, gry i konsole, oraz zabawki i liczne akcesoria do domu.

Karta podarunkowa Rossman może być również wyjątkowym prezentem dla każdego i na różne okazje. Asortyment drogerii jest szeroki i pozwala wybierać spośród kosmetyków do pielęgnacji i makijażu oraz perfum z różnych półek cenowych. Ponadto, tego typu prezent jest uniwersalny, dzięki czemu tak wiele osób znajdzie tutaj coś dla siebie: od nastolatków, przez rodziców, po pokolenie starszej generacji.

Dobrym pomysłem na prezent jest kupienie wybranej osobie ubrań. Problem pojawia się w sytuacji, gdy solenizant jest wybredny, czy posiada wyjątkowy gust. Z pomocą przyjdzie karta podarunkowa Reserved, która umożliwia sprawienie drugiej osobie szytej na miarę radości. Karta z Reserved będzie dobrym prezentem zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Ponadto, znajdują się tam ubrania dla dzieci i nastolatków.

Gdy chcielibyśmy by nasz prezent pomógł danej osobie w urządzeniu mieszkania, jednym z ciekawszych wyborów jest karta podarunkowa Ikea. Ten szwedzki sklep oferuje różnorodne meble oraz akcesoria do kuchni, sypialni, łazienki pokoju dziennego, czy domowego biura.

Cechą wspólną kart podarunkowych jest ich estetyczny wygląd przypominający kartę kredytową czy debetową, przez co obdarowany może w sposób wygodny kartę przechowywać oraz z niej korzystać. Poza tym, karta podarunkowa sprawdza się dobrze w przypadku dzieci i młodzieży. Zastępuje ona gotówkę, dzięki czemu jest bezpieczniejszym środkiem płatniczym. Poza tym daje pewność, że dziecko nie dokona zakupu w innym niż wybrany przez nas sklep.

Warto rozważyć zakup karty podarunkowej jako prezent dla najbliższej osoby, czy też współpracownika. Możliwość dokonania zakupu przez obdarowanego według jego preferencji dostarcza gwarancję satysfakcji.

Zalety kart prezentowych

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera