Pomysł na prezent z okazji 50 rocznicy ślubu

50 rocznica ślubu to chyba jeden z najhuczniej obchodzonych jubileuszy. Para jubilatów zaprasza zwykle całą rodzinę na uroczyste przyjęcie w domu lub w restauracji. Pytanie pozostaje jedno: co kupić na 50 rocznicę ślubu?

Pomysł na prezent z okazji 50 rocznicy ślubu

Standardowe kwiaty czy kosz słodyczy są już oklepane. Komplet ręczników czy pościeli to też nie najlepszy pomysł. Warto pomyśleć o jakimś oryginalnym prezencie, który nie tylko sprawi radość obdarowanym, ale także będzie świetną pamiątką. Wspaniałe prezenty na złotą rocznicę ślubu nie muszą być banalne. Jeśli nie wiecie, jaki prezent na 50 rocznicę ślubu podarować rodzicom czy dziadkom, kupcie im voucher na sesję zdjęciową dla dwojga.

Zapewne wiele razy w internecie przeglądaliście romantyczne zdjęcia par, zarówno tych młodych, jak i starszych. Kto by nie chciał choć raz uczestniczyć w takiej sesji zdjęciowej? To nie tylko fajna przygoda i możliwość kreatywnego spędzenia czasu, ale także wspomnienia na całe życie. Wyjątkowa sesja zdjęciowa dla dwojga na złotą rocznicę ślubu to coś, co spodoba się z pewnością każdemu. Niezapomniane chwile we dwoje, które pozostaną uwiecznione na zawsze. Zdjęcia z tego dnia zapewne kiedyś oglądane będą przez wnuków czy nawet prawnuków pary i będą ozdobą każdego albumu. Kilkugodzinna sesja zdjęciowa pry zakochanych pozwoli na nowo odkryć uczucia i emocje, które towarzyszyły parze w czasie ślubu. Zdjęcia, które powstaną w czasie sesji zdjęciowej na prezent, będą przypominały Waszym rodzicom czy dziadkom o tych pięknych chwilach, ale także o Was – bo to Wy daliście im tę niesamowitą okazję do uwiecznienia ich miłości i szczęścia.

Jeśli więc nie znaleźliście jeszcze wyjątkowego prezentu na 50 rocznicę ślubu, karta podarunkowa na profesjonalną sesję zdjęciową dla dwojga będzie strzałem w dziesiątkę.

Pomysł na prezent z okazji 50 rocznicy ślubu

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (No Ratings Yet)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Sprawdź karty podarunkowe, zobacz vouchery, prezenty, upomniki. Wybierz pomysł na prezent.

Skontaktuj się z Redakcją
Formularz kontaktowy
Zapisz się do newslettera