Pomysły na prezent na wieczór panieński

Wiele dziewczyn, wybierając się na wieczór panieński przyjaciółki czy siostry, zastanawia się co podarować jej na prezent. Jeśli chodzi o wieczór panieński, pomysły na prezent są przeróżne. Jedni stawiają na upominki praktyczne, inni na bardziej zabawne czy te z podtekstem erotycznym.

Warto jednak pomyśleć o czymś, co przyda się pannie młodej nie tylko po ślubie, ale może i na ślubie. Jeśli nie macie pomysłu na prezent na wieczór panieński, przedstawiamy Wam kilka inspiracji.

Pomysły na prezent na wieczór panieński

1. Biżuteria. Może to być elegancki komplet, który panna młoda założy do ślubu. Warto więc wcześniej dowiedzieć się, jaką sukienkę czy buty założy, by dopasować odpowiednią biżuterię.
2. Voucher dla dwojga na wycieczkę. Jeśli panna młoda nie ma jeszcze planów na podróż poślubną, możecie sprezentować jej wycieczkę w góry lub nad morze. Warto sprawdzić oferty różnych portali z zakupami grupowymi, by wybrać najlepszą ofertę.
3. Niebieska podwiązka. Tradycyjnie podarowuje ją świadkowa, więc jeśli będziesz występować w tej roli na ślubie panny młodej, warto podarować właśnie taki upominek – to idealny prezent na wieczór panieński.
4. Bielizna na noc poślubną. Tym razem nie mówimy tu o zabawnej bieliźnie, którą wręczamy zwykle na wieczorach panieńskich. Warto postawić na coś zmysłowego, ale zarazem wykonanego z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu posłuży przyszłej żonie nie tylko w tę wyjątkową noc. Takie fajne upominki na wieczór panieński zawsze cieszą.
5. Oczywiście możecie też postawić na coś klasycznego, np. zestaw kubków, by umilić młodym wspólne poranki. Prezenty na wieczór panieński mogą być też przecież dawane z myślą o małżonkach.
6. Komplet poduszek z zabawnymi napisami, np. dla panny młodej „Lepiej pójść na melanż niż na kompromis”, a dla pana młodego „Lepiej pójść na kompromis niż na melanż”. W wieczór panieński taki pomysł na prezent na pewno się sprawdzi.
7. Voucher na kolację we dwoje. Jak to w małżeństwie bywa, czasem żona jest tak zmęczona, że nie ma ochoty robić nic na kolację. Rozwiązaniem w tym wypadku będzie wspólne wyjście do restauracji.

Mamy nadzieję, że uda Wam się upolować wymarzony prezent na wieczór panieński, pomysły są naprawdę fajne.

Pomysły na prezent na wieczór panieński

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (No Ratings Yet)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>