Pomysły na romantyczne prezenty dla niej

Pytanie spędzające sen z powiek niejednemu szczęśliwcowi w stałym związku i tym mężczyznom, którzy dążą do tego, by w się w nim znaleźć. Jaki mieć pomysł na romantyczny prezent dla dziewczyny? Jak pokazać swoje przywiązanie, ale z drugiej strony nie przesadzić i nie zostać potem obgadanym przez przyjaciółki. Bo, bądźmy szczerzy, tak pewnie będzie.

Najprostszą metodą jest działanie z planem, a jednak sprawianie wrażenia, że wszystko robi się improwizując. Niespodzianka dla dziewczyny to dobry sposób na zwrócenie uwagi. Na przykład romantyczny list do ukochanej, który zaprowadzi do idealnego i wymarzonego prezentu.

romantyczna_dla_niej_1_1x1

Kreatywny, a jednocześnie romantyczny prezent dla niej, jaki można ofiarować to czasem najzwyczajniej w świecie spędzenie czasu jedynie we dwoje – posłuchajcie nastrojowej muzyki, obejrzyjcie wzruszający film, nawet jeśli czasem nie masz na to ochoty. Nawet największe i najdroższe brylanty świata tego nie zastąpią. Prosta kolacja przy świecach, nawet z menu z mikrofali, może być lepsza od degustacji homarów w restauracji z gwiazdką Michellena i szefem kuchni znanym z reklam o śledziach.

Ukochanej trzeba pokazywać, że jest się przy niej nie tylko w Walentynki czy przy okazji innych świąt. Jeśli od czasu do czasu podarujesz romantyczny prezent dla dziewczyny bez okazji, utwierdzisz ją w przekonaniu, że jest i będzie kochana, bez względu na to, co się stanie. Codzienne drobiazgi i miłosne gesty sprawią, że będzie czuła się bezpieczna, gdy zasypia obok i nie będzie się wstydziła obudzić koło ukochanego rano, mimo braku idealnej fryzury i makijażu.

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Sprawdź karty podarunkowe, zobacz vouchery, prezenty, upomniki. Wybierz pomysł na prezent.

Skontaktuj się z Redakcją
Formularz kontaktowy
Zapisz się do newslettera