Porcelanowa rocznica ślubu, jaki prezent na 20 rocznicę ślubu?

20 rocznica ślubu to już poważny staż w małżeństwie. Dlatego pragniemy, by również prezent na 20 rocznicę ślubu był wyjątkowy. Jak wiadomo, ten jubileusz to rocznica porcelanowa, czyli popularne porcelanowe gody. Ale co kupić, jeśli nie chcemy jeśli nie chcemy stawiać na klasyczną porcelanową zastawę?

Porcelanowa rocznica ślubu – jaki prezent na 20 rocznicę ślubu?

Pomysłów jest wiele – romantyczna kolacja we dwoje, voucher na wypożyczenie samochodu czy gadżety elektroniczne. Jeśli chcemy być oryginalni, mamy naprawdę dużo możliwości. Przede wszystkim powinniśmy pokazać ukochanej osobie, że ją kochamy i doskonale znamy jej potrzeby. A to często wiąże się z słuchaniem drugiej osoby. Jeśli Twoja żona ciągle narzeka na stary mikser albo wspomina o wycieczce we dwoje, idź w tym właśnie kierunku i spraw jej romantyczną niespodziankę. No i oczywiście to samo tyczy się naszego męża. Czasem wystarczy tylko uważna obserwacja czy słuchanie, by sprawić idealny prezent na dwudziestą rocznicę ślubu. Rocznica porcelanowa przed Wami? Nie wiesz co na 20 rocznicę ślubu podarować ukochanemu, rodzicom czy znajomym? Zapraszamy do lektury!

Prezent na 20 rocznicę ślubu dla żony

Jeśli Twojej żonie marzy się kurs rysunku albo skok na bungee, nie zwlekaj dłużej i zafunduj jej to. Jeśli chce nauczyć się języka, spraw jej voucher na kurs języka angielskiego.

Co kupić mężowi na 20 rocznicę ślubu?

Twój mąż jest zapalonym rowerzystą? Podaruj mu voucher na serwis rowerowy. Jeśli kocha piłkę nożną możesz mu kupić bon prezentowy na zakup koszulek piłkarskich z własnym nadrukiem.

Rocznica porcelanowa, co kupić rodzicom?

Warto podarować im coś od serca, np. ręcznie zrobioną ramkę z kolażem wspólnych zdjęć, dzięki którym będą mogli przywołać wyjątkowe wspomnienia. Fajnym prezentem na 20 rocznicę ślubu dla rodziców może być także voucher na wycieczkę w góry czy inne urokliwe miejsce. Rodzicom też należy się odpoczynek.

Prezent na 20 lecie ślubu dla znajomych

Prócz życzeń z okazji 20 rocznicy ślubu możecie podarować znajomym np. voucher na projekt sypialni albo chociaż fotoplakaty, które urozmaicą wnętrze ich domu.

co kupić na 20 rocznicę ślubu - porcelanowy jubileusz małżeństwa

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (7 votes, average: 4,86 out of 5)
3 komentarze
  1. ludzie.. super, fajnie, ale nie skok na bungee.. toż kręgosłup pęknie;) po co ryzykować, zdecydowanie lepiej masaże:)

  2. a czy można / będzie można kupić tutaj takie karty podarunkowe, o jakich piszecie? może jeszcze nie doczytałam, przepraszam, rozejrzę się:)

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>