Porcelanowa rocznica ślubu, jaki prezent na 20 rocznicę ślubu?

20 rocznica ślubu to już poważny staż w małżeństwie. Dlatego pragniemy, by również prezent na 20 rocznicę ślubu był wyjątkowy. Jak wiadomo, są to porcelanowe gody. Ale co kupić na 20 rocznicę ślubu, jeśli nie chcemy jeśli nie chcemy stawiać na klasyczną porcelanową zastawę?

Porcelanowa rocznica ślubu – jaki prezent na 20 rocznicę ślubu?

Pomysłów jest wiele – romantyczna kolacja we dwoje, voucher na wypożyczenie samochodu czy gadżety elektroniczne. Jeśli chcemy być oryginalni, mamy naprawdę dużo możliwości. Przede wszystkim powinniśmy pokazać ukochanej osobie, że ją kochamy i doskonale znamy jej potrzeby. A to często wiąże się z słuchaniem drugiej osoby. Jeśli Twoja żona ciągle narzeka na stary mikser albo wspomina o wycieczce we dwoje, idź w tym właśnie kierunku i spraw jej romantyczną niespodziankę. No i oczywiście to samo tyczy się naszego męża. Czasem wystarczy tylko uważna obserwacja czy słuchanie, by sprawić idealny prezent na dwudziestą rocznicę ślubu. Nie wiesz co na 20 rocznicę ślubu podarować ukochanemu, rodzicom czy znajomym? Zapraszamy do lektury!

Prezent na 20 rocznicę ślubu dla żony

Jeśli Twojej żonie marzy się kurs rysunku albo skok na bungee, nie zwlekaj dłużej i zafunduj jej to. Jeśli chce nauczyć się języka, spraw jej voucher na kurs języka angielskiego.

Co kupić mężowi na 20 rocznicę ślubu?

Twój mąż jest zapalonym rowerzystą? Podaruj mu voucher na serwis rowerowy. Jeśli kocha piłkę nożną możesz mu kupić bon prezentowy na zakup koszulek piłkarskich z własnym nadrukiem.

Co kupić rodzicom na 20 rocznicę ślubu?

Warto podarować im coś od serca, np. ręcznie zrobioną ramkę z kolażem wspólnych zdjęć, dzięki którym będą mogli przywołać wyjątkowe wspomnienia. Fajnym prezentem na 20 rocznicę ślubu dla rodziców może być także voucher na wycieczkę w góry czy inne urokliwe miejsce. Rodzicom też należy się odpoczynek.

Prezent na 20 rocznicę ślubu dla znajomych

Prócz życzeń z okazji 20 rocznicy ślubu możecie podarować znajomym np. obrazy albo fotoplakaty, które urozmaicą wnętrze ich domu.

Porcelanowa rocznica ślubu – jaki prezent na 20 rocznicę ślubu?

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (4 votes, average: 4,75 out of 5)
1 komentarz
  1. ludzie.. super, fajnie, ale nie skok na bungee.. toż kręgosłup pęknie;) po co ryzykować, zdecydowanie lepiej masaże:)

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Zapisz się do newslettera