Prezent na 18 stkę dla dziewczyny

Szukacie sprawdzonego pomysły na prezent na 18 urodziny dla dziewczyny? A może nie wiecie, co kupić koleżance na 18-stkę? Czasami wybór naprawdę jest trudny, zwłaszcza, jeśli szukacie prezentu dla córki lub zastanawiacie się, co kupić na 18 urodziny dla chrześnicy.

Wiadomo, że przyjaciółka czy chłopak będą bardziej obeznani w temacie i nie będą mieli problemu z kupnem prezentu dla przyjaciółki na 18-stkę. O ile śmieszny prezent na 18-stkę dla koleżanki jest jak najbardziej na tak, to rodzicom trochę nie wypada kupować jakichś sex gadżetów czy innych śmiesznych prezentów na 18 urodziny dla dziewczyny. Mimo tego fajne prezenty na 18-stkę dla dziewczyny nie muszą być nudne.

Niezależnie, czy szukacie prezentu na 18-stkę dla siostry, czy zastanawiacie się co kupić na 18 urodziny dziewczynie, przyjaciółce, chrześnicy, mamy dla Was kilka fajnych pomysłów na prezent na 18 urodziny dla dziewczyny.
1. Voucher na kurs makijażu. Idealny pomysł na prezent dla 18-letniej dziewczyny, która lubi się malować, ale chciałaby poznać więcej makijażowych trików.
2. Bon prezentowy na naukę tańca. Kurs zumby czy tańca nowoczesnego będzie ciekawym prezentem na 18-stkę dla dziewczyny. To połączenie rozrywki ze zbawiennym działaniem na figurę.
3. Karta prezentowa na sesję zdjęciową. Wiele dziewczyn uwielbia robić sobie zdjęcia. Jeśli nie wiesz, co kupić dziewczynie na 18 urodziny, wspólna sesja może być fajnym doświadczeniem. To również idealny prezent na 18-stkę dla koleżanki.
4. Voucher na bilety lotnicze. Polecieć do ciepłych krajów to marzenie wielu ludzi. To chyba najlepszy prezent na 18-stkę dla dziewczyny od chłopaka.
5. Karta prezentowa na zakup gier planszowych. Idealny prezent na 18-stkę dla dziewczyny, która uwielbia spędzać czas na graniu z przyjaciółmi. Może to nietypowy prezent, ale na pewno się sprawdzi.
6. Bilety na koncerty. Oryginalny prezent na 18-stkę dla przyjaciółki, ale też sprawdza się wtedy, gdy nie wiecie, co kupić siostrze na 18 urodziny.
7. Voucher na kurs języka angielskiego. Nie wiesz, co kupić dla dziewczyny na 18? Zafunduj jej kurs angielskiego, aby mogła szlifować swoje umiejętności.
8. Karta prezentowa na tatuaż. Prawie każda dziewczyna marzy o tatuażu, choćby malutkim. Jeśli nie wiesz, co kupić dla dziewczyny na 18-stkę, masz odpowiedź. ☺
9. Skok na bungee. Super prezent dla dziewczyn lubiących adrenalinę.
10. Karta prezentowa na box z kosmetykami lub biżuteria na 18-stkę dla dziewczyny. Jeśli nie wiesz, jaki prezent na 18-stkę dla dziewczyny będzie najlepszy, kosmetyki lub biżuteria będą dobrą opcją. To dobry prezent na 18-stkę dla dziewczyny.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym pomysłom znajdziecie odpowiedni prezent dla dziewczyny na 18 urodziny. Nie zapomnijcie do prezentu dorzucić słodkiego upominku czy jakiejś zabawnej kartki na 18-stkę dla dziewczyny.

Prezent na 18 dla dziewczyny

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
1 komentarz
  1. Wiecie,co mi się najbardziej podoba? Voucher na lotnicze. Tylko kupując trzeba myśleć razy dwa:) no ale w końcu to osiemnastkę. Do listopada można odłożyć 😉

Skomentuj

Your email address will not be published.