Prezent dla mamy na 40 urodziny

Zostało kilka dni, a ty zachodzisz w głowę, co możesz kupić swojej mamie na 40. urodziny? Przeczytaj nasze podpowiedzi – prezent na 40 urodziny dla mamy.

Priorytetem dla mamy jest zazwyczaj dbanie o budżet domowy i przyszłość swoich pociech. Dlatego właśnie wszelkie rocznice, które obchodzi Twoja mama, są idealną okazją, aby sprezentować jej coś o czym od dawna marzyła, ale uważała to za niepotrzebny wydatek.

Prezent dla mamy na 40 urodzinyŚwietnym prezentem na 40. urodziny dla mamy będzie:

Skórzany portfel lub torebka – przyda się, jeśli obecna galanteria ma już swoje lata.
Karta podarunkowa do butiku z elegancką odzieżą – mama na pewno ucieszy się z nowej garsonki lub ładnej bluzki.

Voucher na masaż lub zabieg pielęgnacyjny w salonie kosmetycznym – bo która kobieta nie marzy skrycie, aby odstresować się lub zrobić się na bóstwo?

Zestaw biżuterii – z przyjemnością założy go na niejedno przyjęcie.

 

Jeżeli Twoja mama jest uosobieniem praktyczności i najbardziej cieszą ją właśnie takie prezenty, pomyśl o upominku dobrej jakości, który będzie przy okazji cieszył oko. Dobry wybór na prezent na urodziny dla mamy:

Kubek lub szklanka do latte – bo kawa z kubka otrzymanego od ukochanej osoby smakuje dwa razy bardziej!

Poduszka lub fartuch – najlepiej z wesołym napisem, np. “Tu rządzi mama” – poprawi humor i spełni swoją funkcję.

Sokowirówka lub poradnik na temat zdrowego stylu życia – na pewno zależy Ci na zdrowiu swojej mamy, zachęć więc ją do dbania o siebie.

Mamie na pewno sprawi radość sama pamięć o jej święcie, ale dlaczego by nie wykorzystać okazji, aby ucieszyła się jeszcze bardziej z super prezentu? Gwarantujemy, że jeden z powyższych pomysłów na pewno wywoła wielki uśmiech na jej twarzy!

Prezent dla mamy na 40 urodziny

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Sprawdź karty podarunkowe, zobacz vouchery, prezenty, upomniki. Wybierz pomysł na prezent.

Skontaktuj się z Redakcją
Formularz kontaktowy
Zapisz się do newslettera