Podaruj mężowi ryczący i warczący prezent na rocznicę ślubu – voucher na motoryzacyjną niespodziankę obudzi w nim małe dziecko

Podobno mężczyzna nigdy tak naprawdę nie dorasta, tylko zmienia rozmiar swoich zabawek. Ta prawidłowość potwierdza się również w odniesieniu do motoryzacji – zamiłowanie do malutkich samochodzików ewoluuje w poważne uczucie do dużych terenowych i szybkich sportowych aut. Mówi się, że dla wielu mężczyzn ich samochód jest jak druga miłość.

Sprawdź voucher na przejażdżkę sportowym samochodem

Jaki zatem prezent najlepiej przygotować dla fana motoryzacji? Odpowiedź jest prosta – coś, co odzwierciedla jego pasję. Na przykład bon na przejazd samochodem rajdowym. To będzie świetny prezent na rocznicę ślubu dla męża.

Każdy facet po cichu chce się poczuć jak bohater kina akcji. Z voucherem na kurs jazdy ekstremalnej Twój mężczyzna nauczy się panować nad kółkiem równie dobrze, co kaskaderzy z Hollywood. To idealny prezent dla mężczyzny, który nigdy nie przestał marzyć o byciu Jamesem Bondem. Z kolei, jeśli nie chcemy, by zrobił sobie krzywdę, paląc gumę na trasie, to można sprezentować mu voucher na przejażdżkę sportowym samochodem z najwyższej półki. To dobry pomysł na prezent dla męża, który pragnie odrobiny luksusu. A karta podarunkowa na kurs driftingu może poczekać, aż ukochany nabierze wprawy, a my będziemy mogły przestać się o niego martwić.

Dla fanów nieco większych i bardziej dzikich maszyn odpowiedni będzie bon na jazdę samochodem terenowym. Mężczyzna, który nie boi się ubrudzić w błocie, na pewno doceni ten podarunek. Taki prezent na rocznicę na pewno będzie dla niego wyjątkowy. Dobrym prezentem dla zapalonego miłośnika terenówek będzie również voucher na wyprawy off-road. Czasem warto jest się zgubić, aby odnaleźć w sobie ducha przygody.

A kiedy zwykłe terenówki są za mało ekstremalne, pozostaje as w rękawie, czyli karta podarunkowa na jazdę monster truckiem. Z tak dużym samochodem na pewno koledzy z pracy nie mieli do czynienia, więc mąż będzie miał o czym rozmawiać w poniedziałek w biurze.

Każdemu mężczyźnie oczy się świecą na widok nowego modelu sportowego auta czy masywnych opon terenówki-potwora. A czasem niepotrzebne są aż tak ekstremalne rozwiązania. Zmęczony życiem mężczyzna może się bardzo ucieszyć ze zwykłego karnetu do klubu kartingowego. Na przejażdżki będzie wówczas mógł zapraszać kolegów z biura lub też spędzić trochę czasu na przykład z synem. Czas wspólnie spędzony na zawodach to wtedy najlepszy prezent, jaki można podarować.

Sprawdź voucher na przejażdżkę sportowym samochodem

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Sprawdź karty podarunkowe, zobacz vouchery, prezenty, upomniki. Wybierz pomysł na prezent.

Skontaktuj się z Redakcją
Formularz kontaktowy
Zapisz się do newslettera