Wymarzony prezent na 15 rocznicę ślubu

Każda rocznica ślubu jest wyjątkowa oraz ważna w życiu małżeństwa i jego najbliższej rodziny, a także znajomych. Większość z nich ma również przypisane konkretne nazwy – 15 rocznica ślubu zwana jest kryształową rocznicą ślubu. Małżonkowie bardzo często decydują się na kupowanie sobie wzajemnie prezentów na 15 rocznicę ślubu. Jednak jaki prezent na 15 rocznicę ślubu będzie najlepszy?

Kobiety często zastanawiają się co kupić mężowi na 15 rocznicę ślubu, ale nie tylko one chcą by był to wspaniały podarunek. Mężczyźni starają się podejść logicznie do takich spraw, dlatego prezent na 15 rocznicę ślubu dla żony wybierają zgodnie z preferencjami kobiety, patrząc na to, co już jest sprawdzone albo potrzebne. Oczywiście prezenty z grawerem takie jak statuetki, czy biżuteria są powszechne – figury zdobią półki w salonie, a piękne kolczyki, czy pierścionki są zawsze mile widziane przez kobiety. Pomysłów na prezenty może być jednak wiele i wcale nie muszą być tak oczywiste jak słodkie upominki w postaci czekoladek. Oryginalne podarki można wykonać własnoręcznie – bransoletki, kolczyki czy paski do zegarków zrobione z różnych materiałów są równie piękne, co te kupione w sklepie. Nie należy zapominać także, że hand made jest obecnie bardzo modny i często można dzięki niemu zaoszczędzić trochę pieniędzy. Jeżeli jednak nie ma czasu na przygotowanie takiego podarku, warto zamówić coś u osób zajmujących się tym zawodowo. Można poprosić je także o wykonanie śmiesznego prezentu – takie również są mile widziane, zwłaszcza, gdy to znajomi wybierają fajny prezent na rocznicę ślubu.

Inaczej sprawa wygląda, gdy to dzieci chcą zrobić niespodziankę i zastanawiają się co można dać rodzicom na rocznicę ślubu? W tym przypadku wiele nie trzeba, aby ucieszyć mamę i tatę – ciekawe i kolorowe obrazki na rocznicę ślubu będą dla nich wyjątkowe, ponieważ przygotowanie z sercem. Znajomi i starsza część rodziny może trochę zdecydować się na coś praktycznego. Gdy wiadome jest, że małżeństwo przeprowadziło się lub kupiło mieszkanie, można poszukać trafionego prezentu w postaci obrazu na rocznicę ślubu. Piętnasta rocznica ślubu to też okazja do zaplanowania wycieczki. Zapracowanym małżeństwom można sprawić voucher na bilety lotnicze, wycieczkę w egzotyczne miejsce, a dodatkowo wynajem samochodu jako prezent, który będzie przydatny w dotarciu w różne miejsca, gdy już będą u celu wycieczki.

Jeżeli to druga połówka zdecyduje się na taki praktyczny prezent na 15 rocznicę ślubu można wykorzystać różnego rodzaju bony oferowane przez sieci sklepów. Voucher na kurs fotografii spodoba się żonie, która fascynuje się tą tematyką, a nigdy nie miała okazji pracować profesjonalnie. Kobiety często marzą o romantycznych prezentach takich jak kolacje przy świecach czy bukiety kwiatów, co może ułatwić decyzję niejednemu zabieganemu mężczyźnie, gdy zbliża się 15 rocznica ślubu, a prezent trzeba wybrać w ostatniej chwili.

Na koniec warto pamiętać, aby do prezentu na 15 rocznicę ślubu dobrać odpowiednie życzenia. Czy zdecydujemy się na żartobliwe i śmieszne wierszyki, czy może wiersze znanych poetów albo na własną rękę napiszemy poemat dla drugiej osoby? To zależy od inwencji twórczej. Warto pamiętać aby na 15 rocznicę ślubu życzenia były dobrane do prezentu i sytuacji – jeżeli organizowane jest eleganckie przyjęcie, życzenia również powinny być eleganckie, np. w postaci toastu. Jeśli jednak to impreza w gronie znajomych, można zdecydować się na bardziej humorystyczne wierszyki i zabawne teksty oraz prezenty. Przy samej oprawie uroczystości warto zdecydować się także na wypożyczenie samochodu jako prezentu – mąż doceni przejażdżkę zabytkowym autem, a przybycie nim do restauracji na uroczystość zrobi wrażenie na gościach.

Zobacz co kupić mężowi na 15 rocznicę ślubu

 

15sta rocznica ślubu jeszcze przed Wami? Zobacz pomysły na:

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera