Prezenty na dzień chłopaka w szkole

Organizowanie prezentu na dzień chłopaka w szkole to miły gest ze strony koleżanek. To również doskonały sposób na przełamanie standardowego grafiku szkolnego dnia oraz sposób na wyróżnienie chłopców w dniu ich święta.

Prezenty na dzień chłopaka w szkole

Pamiętajmy, że prezent powinien być symboliczny, dlatego postawmy na drobiazg – sprawdzi się doskonale. Składka na prezent powinna być symboliczna i mieścić się w budżecie każdej z dziewczyn. Najpierw ustalcie co chcecie kupić, aby potem bez problemu oszacować orientacyjną kwotę prezentu.

Co zatem kupić chłopakom z klasy na dzień chłopaka ? Jednym z pomysłów jest motocykl, samochód lub rower wykonany z czekolady. Kolejny pomysł stanowią kartki z opisem znaczenia imienia, które nosi dany chłopiec. Prezent jest zaskakujący już sam w sobie, ale można się pokusić o wzmocnienie efektu i podpisać kartki lub narysować na nich zabawny rysunek. Podążając dalej w stronę plastycznych inspiracji możemy wykonać figurki z modeliny lub stworzyć karykaturalny portret każdego z chłopców. Ważne jest, aby prezenty dla każdego były jednakowe i wręczone w tym samym czasie każdemu z nich. Wybierzmy pojedyncze prezenty, na przykład kupmy każdemu batonik i czekoladę, aby uniknąć konfliktu podczas rozdzielania bombonierki na kilka osób. Żadnego z chłopców nie należy faworyzować, ponieważ to ich wspólne święto, a więc należy unikać w tym dniu zazdrości i wzajemnej rywalizacji.

Dzień chłopaka w szkole można też urozmaicić zabawami i konkursami. Nietypowymi propozycjami, które uczą również empatii poprzez lepsze zrozumienie świata dziewczyn naszym kolegom jest konkurencja chodzenia w szpilkach lub spódnicach. Postawmy w tym dniu na kreatywność i swobodę!

Prezenty na dzień chłopaka w szkole

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Sprawdź karty podarunkowe, zobacz vouchery, prezenty, upomniki. Wybierz pomysł na prezent.

Skontaktuj się z Redakcją
Formularz kontaktowy
Zapisz się do newslettera