Prezenty na dzień chłopaka

Dzień chłopaka to święto, podczas którego nie możemy zapomnieć o życzeniach. W tym dniu wiele mam, dziewczyn i koleżanek stoi przed dylematem co kupić na dzień chłopaka swojej drugiej połówce?

Prezenty na dzień chłopaka

Wybór prezentu powinien być uzależniony od jego indywidualnych preferencji i zainteresowań, gdyż właśnie takie podejście pomoże nam w wyborze właściwego prezentu. Ale co można kupić na dzień chłopaka? Uniwersalnym prezentem są akcesoria komputerowe i wszelkiego rodzaju wymyślne gadżety takie jak mini-głośniki, pendrive’y, power banki czy słuchawki. Większość chłopaków interesuje się wszystkim, co jest związane z nowymi technologiami, motoryzacją i piłką nożną. Dobrym pomysłem mogą być zatem gry komputerowe, a dla fanów piłki nożnej prawdziwym “must have” jest najnowsza FIFA 2017. Chętnie wybieranym prezentem na dzień chłopaka są też koszulki i kubki ze śmiesznymi nadrukami, książki ulubionego autora oraz filmy. Możemy pokusić się także o zakup prenumeraty ulubionego czasopisma. Osoby, które lepiej znają jego upodobania mogą pokusić się o droższy i bardziej przemyślany prezent jak wycieczka zagraniczna, bilet na koncert ulubionego wykonawcy czy lot śmigłowcem. Sprawdzonymi i skromniejszymi prezentami na dzień chłopaka są samochody i wszelkiego rodzaju motoryzacyjne motywy wykonane z czekolady. Można postawić również na wybrane elementy garderoby takie jak skarpetki, koszulki, krawaty czy spinki do mankietów. Wymienione prezenty mogą być eleganckie lub niekonwencjonalne i utrzymane w żartobliwym tonie. Wszystko zależy od stylu i sposobu życia danej osoby.

Co jeszcze można kupić chłopakowi w dniu jego święta? Doskonale sprawdzą się elementy wystroju wnętrz, które urozmaicą wygląd pokoju. Pomysłów jest wiele, zaczynając od elektronicznej ramki na zdjęcia, piórnika przypominającego piłkę aż po zegar z zaskakującą grafiką. Nieco słodyczy przełamanej ironią doda śmieszny pluszak lub poduszka z oryginalnym napisem lub grafiką. Istnieje wiele punktów usługowych, które wykonują grafikę i napisy na życzenie klienta. W ofercie sklepów są również dostępne poduszki grające różne melodie wykonywane przez różne instrumenty! Aby zachęcić chłopaka do gotowania lub zaakcentować jego kulinarną pasję można mu podarować w prezencie fartuszek.

Wszystko w rękach naszej kreatywności i wyobraźni. Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na skromny czy wymyślny prezent pamiętajmy, że upominek sam w sobie jest szczególnym gestem i oznaką pamięci.

Prezenty na dzień chłopaka

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (No Ratings Yet)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Sprawdź karty podarunkowe, zobacz vouchery, prezenty, upomniki. Wybierz pomysł na prezent.

Skontaktuj się z Redakcją
Formularz kontaktowy
Zapisz się do newslettera