Prezenty i pomysły na siódmą rocznicę ślubu, miedzianą

Czas leci nieubłaganie, a Wy nadal razem, jak te dwa gołąbki sprzed siedmiu lat i nie możecie bez siebie żyć? Gratulacje, jeśli udało wam się w szczęściu i niewszczęciu dobrnąć do siódmej rocznicy ślubu, inaczej miedzianej. Pomyślcie jak uczcić ten wyjątkowy dzień i o niezwykłym prezencie dla swojego współmałżonka. Jeśli nic nie przychodzi Wam do głowy, oto nasze podpowiedzi

Prezenty i pomysły na siódmą rocznicę ślubu, miedzianą

Coś miedzianego

Jak mówi przesąd, aby wszystko układało się w związku jak najlepiej, na każdą rocznicę powinno się wręczyć ukochanej osobie coś do odnosi się do jej nazwy, czyli coś miedzianego dla niej i dla niego w przypadku siódmej rocznicy ślubu. Miedziana ramka na wspólne zdjęcie dla was obojga, miedziane kwiaty dla niej, czy wykonane z miedzi puchary na wino, które mogą być nie tylko znakomitą ozdobą, ale również mogą pełnić funkcję użyteczną.

Spersonalizujcie swoje prezenty

Wybierzcie dla siebie drobne, ale wyrażające waszą miłość upominki. Mogą to być kubki, koszuli czy ręczniki z napisem: ukochany mąż, ukochana żona. Czasami niewiele potrzeba do okazania uczuć po kilku latach małżeństwa.

Prezent dla niej

Zastanawiasz się co kupić ukochanej małżonce? Na pierwszym miejscu tej listy powinien znaleźć się bukiet – obyś pamiętał jakie kwiaty najbardziej lubi. Później możesz pomyśleć czym ten bukiet wzbogacić. Biżuteria nigdy nie wychodzi z mody, każda kobieta zawsze cieszy się na widok pierścionka, bransoletki czy złotych kolczyków. Bez wahania możesz wybrać coś z tego szlachetnego kruszcu. Na bransoletce czy pierścionku pokuś się o grawer, pomyśl nad czymś co płynie prosto z serca. Zamiast biżuterii możesz ukochanej sprezentować gustowną bieliznę czy vouchera na jednodniowy pobyt w Spa i różne zabiegi kosmetyczne.

Prezent dla niego

Postaraj się, aby prezent dla twojego ukochanego męża nie tylko go zaskoczył, ale również zapadł mu w pamięć. Możesz zaplanować kolację przy świecach w domowym zaciszu. Dzieci wyślij do dziadków, zadbaj, aby nikt wam nie przeszkadzał. Po kolacji spędźcie czas na wspólnym oglądaniu ślubnego albumu lub video z wesela. Nie zapomnij przy tym o większym lub mniejszym upominku dla swojego mężczyzny. Zapewne wiesz o czym marzy i czym się interesuje. Skórzany portfel, elegancka koszula czy gustowny zegarek – takiego prezentu na pewno nie odmówi. A jeśli ukochany przepada za sportem; piłką nożną lub ręczną, bez wahania kup dla niego bilet na mecz jego ulubionej drużyny. Będzie nie tylko zachwycony, ale i dozgonnie wdzięczny za taki niespodziewany prezent.

Coś niezwykłego

Spróbujcie razem czegoś, co na zawsze zapadnie wam w pamięć. Opcji do wyboru do koloru. Możecie wybrać ekstremalne przeżycia: nurkowanie, lot balonem, skok na bungee, czy ze spadochronem. Jeśli ryzyko jest wam obce, spróbujcie nowej kuchni: kolacja w tajskiej, hinduskiej lub tureckiej restauracji może okazać się całkiem miłym doświadczeniem. A dla tych co nie lubią ani ekstremalnego, ani kulinarnego ryzyka, super pomysłem może być kurs garncarstwa czy wypad do opery lub teatru.

Prezenty i pomysły na siódmą rocznicę ślubu, miedzianą

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Sprawdź karty podarunkowe, zobacz vouchery, prezenty, upomniki. Wybierz pomysł na prezent.

Skontaktuj się z Redakcją
Formularz kontaktowy
Zapisz się do newslettera