Prezenty ślubne

 

Prezenty na ślub

Ślub to niezwykle wyjątkowa okazja dla każdej młodej pary. Wybierając się na tę uroczystość dobrze trzeba przemyśleć kupno odpowiedniego prezentu, tak aby zadowolić przyszłych nowożeńców. Jednak nie każda para decyduje się na ślub kościelny, jedni z racji różnych sytuacji życiowych biorą tylko cywilny. Czy zatem powinna być różnica między tym, co dajemy na ślub cywilny, a co na kościelny? A co, jeśli idziemy tylko na wesele, jaki prezent wówczas należy wręczyć? Poniżej rozwiewamy te wątpliwości, podając przykłady prezentów, które można kupić i wręczyć na te okazje.

Niespodzianka w postaci vouchera na weekend w SPA na ślub cywilny czy kościelny? Czemu nie! Taki prezent pozwoli na relaks po tak ciężkim i niezwykle stresującym okresie, jak przygotowania do tego wyjątkowego dnia, jakim jest ślub. Wybierz najbardziej urokliwe miejsce i voucher, który pozwoli nie tylko na wybór dogodnego dla nich terminu, ale również na skorzystanie z najbardziej relaksacyjnych atrakcji.

Nietypowy prezent chodzi ci po głowie? Nie wahaj się. Młodzi zapamiętają twój podarunek do końca życia. A co nietypowego możesz im ofiarować? Pomyśl o sesji fotograficznej rodem z lat 20 poprzedniego wieku. Super, jeśli nowożeńcy spędzą czas w blasku fleszy, wcielając się w kogoś innego. Taka przebieranka to świetny relaks i niebanalna zabawa. No i album, którzy pozostanie dla nich pamiątką z tego niezwykłego dnia.

Kurs w prezencie dla młodej pary będzie również czymś nietypowym, co bez wątpienia można im podarować. Spośród mnogości ofert dostępnych na rynku, najlepiej wybrać ten najodpowiedniejszy. Może być to coś na słodko, czyli wspólny kurs pieczenia ciast. Taka umiejętność z pewnością przyda się obojgu na nowej drodze życia.

Sprzęt RTV czy AGD to podstawa w każdym domu, stąd też młodzi na pewno ucieszą się z karty podarunkowej do sklepu z elektroniką. Może zdążyli już kupić telewizor, pralkę czy lodówkę, ale na wymarzony aparat czy ekspres do kawy mogło już gotówki zabraknąć. Karta podarunkowa pozwoli im na dokupienie tego, czego im właśnie brakuje.

Jeśli zastanawiasz się nad prezentem i po głowie wciąż plątają ci się kwiaty i gotówka w kopercie, zapomnij o tym. Zafunduj młodym ekstremalne wrażenia i stu-procentowy skok adrenaliny w postaci niezapomnianych przeżyć. Skok ze spadochronem, na bungee, lot motolotnią, balonem, szybka jazda samochodem rajdowym lub quadem - wybierz coś odpowiedniego. Jeśli masz wątpliwości, po prostu podpytaj przyszłych nowożeńców delikatnie tuż przed ślubem.

Cokolwiek wybierzesz na prezent ślubny ( cywilny, kościelny czy też wesele), nie musisz trzymać się kurczowo tradycji. Podaruj to, co podpowiada ci serce i wyobraźnia, i spraw, abyś nie był jednym z wielu z kopertą, butelką wina i bukietem kwiatów.

Sprawdź karty podarunkowe, zobacz vouchery, prezenty, upomniki. Wybierz pomysł na prezent.

Skontaktuj się z Redakcją
Formularz kontaktowy
Zapisz się do newslettera