Cukrowa rocznica ślubu. Kilka pomysłów na wyjątkowe prezenty dla niej i dla niego

Rocznica ślubu to ważne święto dla większości małżeństw i Broń Boże, aby któreś z was o niej zapomniało. Nieważne, czy to pierwszy rok czy 50 razem, każda rocznica powinna być celebrowana i małżonkowie powinni pamiętać o tym, aby ten dzień w jakiś sposób uczcić. Jeśli po waszym ślubie minęło już 6 lat – tak czas ucieka, że aż trudno uwierzyć – pomyślcie jak odwdzięczyć się swojej drugiej połówce pomarańczy za wspólnie spędzone lata. Poniżej podajemy przykłady prezentów dla niej i dla niego, które będą super pomysłem na upamiętnienie waszego święta.

Cukrowa rocznica ślubu. Kilka pomysłów na wyjątkowe prezenty dla niej i dla niego

Coś słodkiego

Skoro rocznica jest cukierkowa, może warto do całej sprawy podejść tematycznie i osłodzić sobie ten dzień nawzajem. Zestaw czekoladowych narzędzi będzie super prezentem dla niego, a dla niej może czekoladowy bukiet kwiatów, albo słodkie wyznanie miłości z czekoladowych liter. Dodatkowo możecie sobie zafundować niezaprzeczalną przyjemność, masaż czekoladowy, udając się razem do salonu kosmetycznego.

Kurs pieczenia

Warto pójść o krok dalej i do czekoladowych prezentów można dołączyć wspólny czas na jednodniowym kursie pieczenia ciast. To niezwykły pomysł na rocznicę ślubu, który jednak pozwoli wam wspólnie się zrelaksować i jeszcze nabyć pewnych praktycznych umiejętności. Przyjemne z pożytecznym.

Prezent tylko dla niej

Zastanawiasz się co kupić ukochanej małżonce? Na pierwszym miejscu tej listy powinien znaleźć się bukiet – obyś pamiętał, jakie kwiaty najbardziej lubi. Później możesz pomyśleć czym ten bukiet wzbogacić. Biżuteria nigdy nie wychodzi z mody, każda kobieta zawsze cieszy się na widok pierścionka, bransoletki czy złotych kolczyków. Bez wahania możesz wybrać coś z tego szlachetnego kruszcu. Na bransoletce czy pierścionku pokuś się o grawer – pomyśl nad czymś, co płynie prosto z serca. Zamiast biżuterii kobieta ucieszy się również z gustownej bielizny czy vouchera na różne zabiegi kosmetyczne.

Prezent tylko dla niego

Postaraj się, aby prezent dla Twojego ukochanego męża nie tylko go zaskoczył, ale również zapadł mu w pamięć. Możesz zaplanować kolację przy świecach w domowym zaciszu. Dzieci wyślij do dziadków, zadbaj, aby nikt wam nie przeszkadzał. Po kolacji spędźcie czas na wspólnym oglądaniu ślubnego albumu lub video z wesela. Nie zapomnij przy tym o większym lub mniejszym upominku dla swojego mężczyzny. Zapewne wiesz o czym marzy i czym się interesuje. Skórzany portfel, elegancka koszula czy gustowny zegarek – takiego prezentu na pewno nie odmówi. A jeśli ukochany przepada za sportem, piłką nożną lub ręczną, bez wahania kup dla niego bilet na mecz jego ulubionej drużyny. Będzie nie tylko zachwycony, ale i dozgonnie wdzięczny za taki niespodziewany prezent.

Wspólne marzenie

Jeśli macie wspólne marzenie, w taki dzień jak rocznica ślubu, zdecydowanie warto je spełnić. Może właśnie należycie do tych szalonych i żądnych ekstremalnych wrażeń par? Jeśli tak, to voucher na skok ze spadochronem, bungee czy lot paralotnią będzie wprost idealny dla Was na cukrową rocznicę ślubu.

Cukrowa rocznica ślubu. Kilka pomysłów na wyjątkowe prezenty dla niej i dla niego

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>