Prezenty na urodziny dla babci i dziadka

Standardowym pomysłem na prezent dla dziadków jest laurka dla babci i dziadka czy słodki upominek. Często nie wiemy, co im kupić. Czy postawić na sprawdzone upominki, które kupujemy co roku, czy może zainwestować w jakieś wyjątkowe prezenty.

Świetnie sprawdzają się prezenty dla babci i dziadka zrobione przez dzieci. Bo one zawsze wkładają dużo serca w wykonywanie upominków.

Prezenty na urodziny dla babci i dziadka

1. Prezent dla dziadka na urodziny. Jeśli nie wiecie, co kupić dziadkowi na urodziny, a chcielibyście prócz laurki dla dziadka dołączyć coś fajnego, mamy dla Was kilka inspiracji.
a. Masaż leczniczy. Osoby w tym wieku często cierpią na różne dolegliwości. Masaż będzie sprawdzonym prezentem dla dziadka, który pomoże postawić go na nogi.
b. Degustacja whisky. Ten super prezent polecamy dla miłośników wytrawnych trunków.
c. Foto prezenty. Książka z naszymi wspólnymi zdjęciami czy foto kalendarz na pewno będzie wspaniałym pomysłem na prezent dla dziadka, który sprawi mu wiele radości.

2. Prezent na urodziny dla babci. Czasem laurka dla babci to za mało, by wyrazić, co czujemy. Dlatego chcemy by nasz podarunek był wyjątkowy i wyrażał naszą wdzięczność i miłość. Niezależnie od tego, czy szukacie prezentu dla babci na 80 urodziny, czy ma to być prezent na 90 urodziny babci, te kilka inspiracji powinno Wam pomóc.
a. Gadżety kuchenne. Foremka na ciasteczka, wyciskarka do soków czy zaparzacz do herbaty będzie idealnym pomysłem na prezent dla babci.
b. Kijki do nordic walking. Dla wszystkich babć, które mimo wieku lubią ruch i dbają o kondycję.
c. Książki. Jeśli Wasza babcia uwielbia czytać, kupcie jej parę książek jej ulubionego autora.

3. Prezent dla babci i dziadka. Przedstawiamy Wam kilka upominków dla babci i dziadka, które prócz kartki dla babci i dziadka, będą idealnym prezentem dla obojga.
a. Telefon dla seniora. Abyście zawsze byli w kontakcie.
b. Sesja zdjęciowa. Fajnie zrobić sobie jakieś wspólne zdjęcia, które będą im o Was przypominać.
c. Kubek dla babci i dziadka. Kubki z jakimiś fajnymi napisami będą idealnym prezentem dla dziadków.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym pomysłom już wiecie, jaki prezent wybrać dla dziadka i babci.

prezent na urodziny dla babci i dziadka

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (5 votes, average: 4,40 out of 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Sprawdź karty podarunkowe, zobacz vouchery, prezenty, upomniki. Wybierz pomysł na prezent.

Skontaktuj się z Redakcją
Formularz kontaktowy
Zapisz się do newslettera