Prezent dla pary

Co kupić na prezent dla pary? Pomysły na wyjątkowe upominki

 

Dalej nie wiesz, co kupić na prezent pary?

Sprawdź jeszcze kilka pomysłów, na upominki dla pary

Zapewne wśród Twoich znajomych znajduje się kilka par, zakochanych w sobie ludzi, których lubisz i szanujesz. A jeśli tak jest, to z pewnością często szukasz inspiracji na ciekawy prezent, odpowiadający ich zainteresowaniom i potrzebom. Powodów, aby ich obdarować jest wiele i tyle samo jest unikalnych upominków, które z pewnością przyniosą wiele radości. Grunt, to wybrać odpowiednie rzeczy, elegancko je zapakować i podarować z uśmiechem na twarzy. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na ciekawe prezenty dla par, które na pewno będą przydatne w trakcie szukania odpowiedniego podarunku.

Upominek w postaci vouchera na wycieczkę bądź dłuższy wypoczynek to pierwsza z naszych propozycji. Może być to wypad do hotelu, w którym para odda się relaksowi, korzystając z zabiegów oferowanych przez SPA albo zorganizowany wyjazd w góry. Dla tradycjonalistów świetnym rozwiązaniem może okazać się weekend w zabytkowym dworku, z dodatkowymi atrakcjami, np. zwiedzaniem okolicy czy rejsem jachtem. Niejednokrotnie takie przerwy od pracy są rzadkie, bo nie ma się czasu na bieganie za oryginalną propozycją wyjazdu. Dzięki tobie bliscy Ci ludzie będą mogli przeżyć niezapomniany dzień z dala od domu.

Dla bardziej aktywnych możesz kupić voucher na zajęcia siłowe, np. z crossfitu. Ta dyscyplina sportowa od niedawna rozwija się w Polsce, ale w szybkim tempie i zdobywa szerokie uznanie zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Są to treningi podczas których dąży się do dużego zmęczenia organizmu, aby optymalnie wykorzystać swoje możliwości na zajęciach, a następnie w codziennym życiu. Co daje crossfit? Oprócz dużej dawki pozytywnej energii, satysfakcję z dobrze wykonanych ćwiczeń, poprawia wydolność, wytrzymałość, przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i ogólnej kondycji. Godzina treningu dla dwojga pod czujnym okiem instruktora zostanie idealnie dopasowana do ich możliwości.

Voucher na seans w grocie solnej to także ciekawy pomysł na prezent. Para spędzi miło czas w wyjątkowym miejscu, pozytywnie nastrajającym do życia. Bloki solne, wygodne leżaki, delikatne dźwięki sączącej się z głośnika muzyki i zdrowe powietrze nasycone biopierwiastkami. To nie tylko przyjemność zarezerwowana dla osób z problemami zdrowotnymi, ale dla wszystkich, którzy pragną się odprężyć i odstresować. Grota solna to idealne miejsce dla tych, co odczuwają przewlekłe zmęczenie oraz wewnętrzny niepokój.

Jeśli chcesz osłodzić swoim znajomym życie podaruj im voucher na czekoladowe warsztaty. Takie zajęcia oprócz ogromu radości i przypomnienia beztroskiego świata marzeń z dzieciństwa, pozwolą im poznać teoretyczne aspekty wyrobu czekolady, proces powstawania jej od plantacji do gotowego produktu. Para będzie miała możliwość wykonać własnoręcznie tabliczkę, ozdobić ją, a następnie zapakować, aby później zabrać ją do domu. Zazwyczaj na uczestników warsztatów czekają słodkie niespodzianki, np. kubek gorącej czekolady lub zestaw czekolad, którymi można się później wspólnie delektować.

A może degustacja win dla dwojga? Wiadomości praktyczne o różnych rodzajach tego trunku, porady dotyczące produkcji i zakupu oraz twórczo spędzony czas, na pewno sprawią radość twoim znajomym. Wisienką na torcie podczas takich warsztatów będzie degustacja kilku gatunków win – czerwonego, białego, różowego, a dodatkowo również przystawek odpowiadającym każdemu z nich. Po zajęciach para będzie wiedzieć w jaki sposób dobrać odpowiednie wino do danej potrawy oraz jak prawidłowo degustować ten ekskluzywny trunek.

Oczywiście nie zapomnij o podarowaniu im tego co najlepsze, czyli uwagi i czasu, który jest chyba najcenniejszym prezentem. Spędzenie wspólnie z nimi kilku dłuższych chwil, jakaś cenna rada, pomoc, to bezcenne upominki, nie dające się w żaden sposób spieniężyć ani niczym zastąpić.

Zapisz się do newslettera