Prezent dla prezesa

Co kupić na prezent dla prezesa? Pomysły na wyjątkowe upominki

 

Dalej nie wiesz, co kupić na prezent dla prezesa?

Sprawdź jeszcze kilka pomysłów, na upominki dla prezesa

Wybór prezentu dla szefa z okazji takich wydarzeń jak imieniny, urodziny lub rocznica firmy, to nie lada wyzwanie dla pracowników, przede wszystkim dlatego, że boimy się kupować podarunki. Nie chcemy przecież sprawić, aby nasz przełożony poczuł się urażony.

Czym zatem kierować się przy wyborze prezentu dla szefa? Należy wziąć pod uwagę to, jak ubiera się szef, jakim samochodem jeździ oraz co leży na jego biurku. Nie zawsze mamy okazję na bliższe zapoznanie się z prezesem, dlatego warto bacznie obserwować jego zachowania, a także uważnie go słuchać. Taki problem może pojawić się szczególnie w dużych korporacjach, gdzie na co dzień nie mamy styczności z szefem. W lepszej sytuacji są osoby pracujące w niewielkich przedsiębiorstwach, gdzie prawdopodobieństwo popełnienia prezentowego faux pas jest mniejsze, ponieważ relacje z przełożonym zazwyczaj są bliższe.

Należy pamiętać, że każdy prezent, bez znaczenia z jakiej jest okazji, powinien wyrażać zaangażowanie w poszukiwanie podarunku oraz odzwierciedlać szacunek, jakim darzy się swojego przełożonego.

Uniwersalnym prezentem dla szefa jest z pewnością voucher do SPA. Każdy szef jest zapracowany i zestresowany prowadzeniem firmy, dlatego przyda mu się odrobina relaksu. Obdarowany będzie mógł skorzystać z sauny, popływać w basenie, a następnie wybrać się na różne zabiegi np. masaż gorącymi kamieniami.

Jeśli wiadomo, że szef lubi szybkie i sportowe samochody, można podarować mu voucher na przejażdżkę luksusowym porsche albo lamborghini. Natomiast, jeżeli przełożony już posiada taki samochód, warto pokusić się o coś bardziej spektakularnego. Biorąc pod uwagę, że szef jeździ sportowym i szybkim autem, być może spodoba mu się wizja lotu helikopterem? Voucher na podniebny lot - świetny pomysł!

A co jeśli to szef musi wybrać prezent dla pracowników? Jeżeli skład zespołu jest niewielki, dobrym pomysłem będzie wspólne wyjście do restauracji. W tym celu zakup vouchera na wyjście do eleganckiej restauracji będzie strzałem w dziesiątkę. W ten sposób można zbliżyć się do pracowników i dzięki temu poznać ich lepiej.

Świetnym prezentem będzie także sprezentowanie vouchera na wyjście na paintball. Pracownicy będą mogli się trochę odprężyć i zapomnieć o obowiązkach. Dodatkowo, takie wyjście umocni więzi w teamie!

Przy wyborze zarówno prezentu dla pracowników, jak i dla pracodawcy, warto kierować się szacunkiem, jakim darzy się obdarowywanego. Niech upominek płynie prosto z serca!

Zapisz się do newslettera