Prezent na 40 rocznicę ślubu

Co kupić na prezent na 40 rocznicę ślubu? 40 lecie ślubu jakie to gody? Pomysły na wyjątkowe upominki na rubinowe gody

Jak spędzić 40 rocznicę ślubu?

Brak Ci pomysłu na to jak spędzić 40 rocznicę ślubu? Pomysłów bardzo dużo, a czasu coraz mniej? Proponujemy zorganizowanie romantycznej niespodzianki z okazji tak zacnego jubileuszu. Rocznica 40 lat trwania małżeństwa to naprawdę poważna sprawa, dlatego nie można zapominać o okazywaniu sobie uczuć, które są podstawą każdej dobrej relacji.

Ale pamiętaj, romantyczna niespodzianka to nie wszystko. Okrągły jubileusz wymaga odpowiedniego świętowania, więc nie zapominaj o prezencie dla żony lub męża. Wybierając prezent dla niego, postaraj się przygotować coś oryginalnego, co pokaże jej, że dobrze ją znasz. Jeśli szukasz prezentu dla niej, zdecyduj się na upominek, który będzie odzwierciedleniem Twojej miłości do żony. Niech wie, że cały czas kochasz go tak, jak na początku waszego związku. A może jesteście zainteresowani przygotowaniem romantycznych prezentów dla dwojga? W takim razie spróbujcie wybrać coś takiego, co będzie wam przypominać o wspólnie spędzonych chwilach. To będzie stanowiło wspaniałą pamiątkę tego okrągłego jubileuszu.

Jak się nazywa 40 rocznica ślubu?

Zgodnie z tradycją, niemal każda rocznica ma przypisaną sobie nazwę. Tak samo jest w przypadku 40 rocznicy ślubu. Nosi ona miano rubinowych godów. Jeśli z tej okazji szukasz odpowiedniego prezentu dla żony, zastanów się nad biżuterią z tym kamieniem. Będzie ona stanowiła pamiątkę tej rocznicy, ale także doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie wieczorowej stylizacji ukochanej. W przypadku prezentu dla niego pomyśl o dodatku lub gadżecie, który w swoim składzie posiada rubin. Dobrym pomysłem będą także romantyczne prezenty dla dwojga. Ważne tylko, aby motywem przewodnim były właśnie rubiny.

Jeżeli jesteś osobą, która szuka upominku dla małżeństwa z 40-letnim stażem, pomyśl o przygotowaniu prezentu dla pary. Najlepiej sprawdzą się właśnie przedmioty z rubinami. Dzięki temu staną się wspaniałą pamiątką tego niezwykle zacnego jubileuszu.

Życzenia na 40 rocznicę ślubu

Wielkimi krokami zbliża się 40 rocznica Twojego ślubu? W takim razie nie zapomnij o przygotowaniu romantycznych prezentów dla swojej drugiej połówki. Pamiętaj również o odpowiednich życzeniach, przygotowanych z myślą o tym okrągłym jubileuszu. Brakuje Ci pomysłów na ułożenie ich? Nie musisz się tym dłużej martwić – pomożemy!

Jeżeli układasz życzenia, które chcesz wręczyć jako dodatek do prezentu dla niej, postaraj się, aby nie były one skopiowane z Internetu. Łatwo to zauważyć. Najważniejsze jest, aby ich treść była zgodna z tym co czujesz, dlatego warto napisać je samodzielnie. To samo tyczy się drugiej strony. Przygotowując życzenia do prezentu dla męża, nie wstydź się wyrazić w nich swoich uczuć wobec ukochanej osoby. 40 rocznica ślubu to najodpowiedniejszy moment na taki gest.

W momencie gdy układasz życzenia do prezentu dla pary, postaraj się ułożyć je w taki sposób, aby stanowiły pamiątkę tego konkretnego jubileuszu. Warto w nich zaznaczyć, że jest to rocznica rubinowa.

 

Dalej nie wiesz, co kupić na prezent na 40 rocznicę ślubu?

Sprawdź jeszcze kilka pomysłów, na upominki na rocznicę

Obdarowywanie najbliższych osób prezentami zawsze sprawia radość, szczególnie wtedy, kiedy upominek się podoba. Zdarzają się jednak takie okazje, jak na przykład rocznice ślubu, które spędzają sen z powiek, ponieważ to, czego najbardziej pragniemy, to wykazanie się kreatywnością i zaskoczenie nią małżonków, niezależnie od tego, czy chodzi o rodziców, krewnych bądź przyjaciół.

Od pomysłu do realizacji

Nie ulega wątpliwości, że wybranie prezentu na 40 rocznicę ślubu to nie lada wyzwanie. Wiele pomysłów przewija się nam przez myśli, jednak wybranie tego najbardziej odpowiedniego upominku ciągle stoi pod znakiem zapytania. Poszukujemy inspiracji, staramy się wybrać coś oryginalnego, ale każdy pomysł wydaje się nam nieodpowiedni, ponieważ za pośrednictwem prezentu pragnęlibyśmy wyrazić nie tylko rangę uroczystości, ale także nasze przywiązanie do obdarowywanej pary.

Aż pojawia się olśnienie i już wiemy, że to będzie trafiony prezent. Teraz pozostaje tylko udanie się do sklepu albo zamówienie upominku za pomocą Internetu.

Prezent na 40 rocznicę ślubu, czyli o tym, co komu w duszy gra

Nie ulega wątpliwości, że dokonując wyboru musimy przede wszystkim kierować się zainteresowaniami i zamiłowaniami osób, które chcemy obdarować. Do najbardziej praktycznych prezentów na pewno można zaliczyć vouchery, ponieważ są one nie tylko bardzo różnorodne, ale także sprawią, że para będzie miała możliwość wybrania sobie tego, co najbardziej jej się spodoba. Może to być chociażby voucher na komplet pościeli czy eleganckie sztućce bądź naczynia kuchenne.

I chociaż można by z dużą dozą prawdopodobieństwa zakładać, że para z czterdziestoletnim stażem małżeńskim posiada wszystko, jednak odnowienie zastawy stołowej to doskonały sposób na wprowadzenie zmian.

Wspomnień czar

Bardzo dobrym pomysłem na prezent z okazji 40 rocznicy ślubu może być albo voucher na sesję zdjęciową, fotoalbum albo przygotowanie albumu, który byłby przede wszystkim odzwierciedleniem znaczących wydarzeń w życiu małżonków. Taki prezent wymagałby jednak przemyślanej koncepcji i rozpoczęcia przygotowań z dużym wyprzedzeniem, ponieważ trudno byłoby go wykonać w ciągu jednego dnia. Fotoalbum to nie tylko pamiątka, ale także urokliwy czar wspomnień. A przecież dokładnie o to chodzi, żeby prezent sprawiał radość obdarowanym osobom.

Voucher jako doskonały prezent na rocznicę ślubu

Możliwości wyboru jest bardzo dużo, ponieważ niekwestionowaną zaletą voucherów jest ich różnorodność. Charakteryzują się tym, że z jednej strony mogą stanowić konkretną propozycję, z drugiej natomiast dają możliwość decydowania i dokonywania wyboru. Nie ulega wątpliwości, że voucher będzie doskonałym prezentem na każdą okazję. Zarówno vouchery, jak i karty podarunkowe cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ zawsze będą takiego rodzaju prezentem, który swoją oryginalnością podbije serca obdarowanych osób i sprawi im ogromną radość.

Zapisz się do newslettera