Voucher to oryginalny prezent, który wybawi z zakupowego kryzysu

Pomińmy już przewagę e-karty podarunkowej, w sytuacji kiedy zapomnimy o urodzinach żony. Zdarzają się także inne niespodziewane okazje, których nie jesteśmy w stanie przewiedzieć, a które dobrze by było odpowiednio uczcić.

Powiedzmy na przykład, że syn właśnie zdał na prawo jazdy. Na pewno ucieszyłby się z vouchera na wypożyczenie samochodu. Niespodziewany awans męża, wygrana córki w konkursie, a może narodziny dziecka – to świetna okazja by podarować komuś kartę kredytową prepaid na drobne przyjemności, czy wyprawkę. Karta prezentowa sprawdzi się także, gdy będziemy kupować prezenty na święta.

Na pewno wielu z Was nienawidzi przedświątecznej gorączki zakupów – w supermarketach i galeriach ścisk ludzi, wszyscy się pchają, spieszą i rzucają na każdą promocję. E-prezent jest wówczas najlepszym wyjściem, jeśli chcemy tego wszystkiego uniknąć. Możemy wygodnie zasiąść przed komputerem, wybrać co chcemy i wydrukować bon na prezent. Poniżej mamy kilka pomysłów na prezenty świąteczne i inne niespodziewane okazje ☺
1. Voucher na masaż. Świetny prezent na rocznicę ślubu dla żony.
2. Voucher na pobyt w hotelu lub voucher na wycieczkę. Odpowiedni prezent dla mężczyzny, który właśnie dostał awans. Odrobina zasłużonego odpoczynku na pewno mu nie zaszkodzi.
3. Voucher do teatru. Odpowiedni np. dla rodziców na święta.
4. Voucher Spotify Premium. Jeśli szukasz prezentów dla niego, nieograniczony dostęp do muzyki na pewno go ucieszy. Możesz też skorzystać z opcji premium w innych aplikacjach muzycznych, takich jak Deezer lub WiMP, ale najwięcej możliwości (słuchanie na wielu urządzeniach, tworzenie list znajomych i in.) daje Spotify.
5. Karta podarunkowa Tesco. Idealny prezent dla mamy, która zawsze robi tam zakupy.
6. Voucher do Multikina. Takie kreatywne prezenty sprawią radość wszystkim kinomanom.
7. Karta podarunkowa Douglas. Bo kobiety uwielbiają przesiadywać w drogeriach i perfumeriach.
8. Karta podarunkowa Reserved. Może być świetnym upominkiem dla żony lub córki pod choinkę.
9. Karta podarunkowa Superpharm. Fajny prezent dla każdej kobiety.
10. Karta prezentowa na tatuaż. Może być super prezentem dla syna, który właśnie zdał prawo jazdy albo dostał się na studia.

Voucher to oryginalny prezent, który wybawi z zakupowego kryzysu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnio: 4,50 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera