Wege-obiad na pożegnanie w pracy. Czyli jak zorganizować zdrowe party na swój pracowniczy Happy End?

Twoja przygoda w aktualnej pracy powoli się kończy i nadszedł czas pożegnania ekipy, z którą udało Ci się już zaprzyjaźnić? Niech nie wspominają tej chwili tylko ze smutkiem, voucher do wege bistro na kolację ze znajomymi z pracy to zdrowy i smaczny sposób na odejście w wielkim stylu i pokazanie znajomym, że doceniasz wspólnie przeżyte chwile.

Zobacz voucher do wege bistro na kolację ze znajomymi

Nadszedł rozstań czas

Pożegnanie w pracy, w której spędzamy nieraz lwią część naszego czasu nie zawsze jest łatwe. Ludzie, których znamy, ich poczucie humoru, zwyczaje, wszystko to składa się na poczucie bezpieczeństwa i mniejszą lub większą sympatię do naszych współpracowników. Czy ktoś inny zastąpi kochaną Jolę z pokoju obok, z którą ,,przegadaliście’’ nową dietę? Czy ktoś opowie tak, jak pan Leszek żart, po którym będziesz się zwijać ze śmiechu? Czy Pan z kanapkami będzie tak samo wesoły i filuterny? Nowe zawsze niesie ze sobą niepewność, ale umiejętnie zaplanowane pożegnanie pomoże Ci oswoić się z tą sytuacją i ze wszystkimi jeszcze raz powspominać dawne czasy. Wegańska kuchnia może zaskoczyć Twoich znajomych, ale przecież do odważnych świat należy.

Wegańskie nowinki

Zdrowe i pyszne dania wegańskie na twoim pracowniczym pożegnaniu z pewnością będą czymś wyjątkowym i niezapomnianym, a dla niektórych Twoich znajomych zapewne pierwszym doświadczeniem z taką kuchnią. Warto propagować sposób żywienia, który niesie za sobą same korzyści – urozmaicenie naszego menu i szacunek dla życia zwierząt, które powinny być naszymi towarzyszami.

Wegański happy end

Jeśli Ty nie odchodzisz z pracy, ale chcesz zorganizować pożegnanie koleżanki, odchodzącej z pracy – karta podarunkowa na kolację w wegańskiej restauracji również jest świetnym pomysłem. Nie tylko otwiera umysły, ale również szanuje przekonania innych osób, które nie jedzą mięsa. Jeśli w Waszej ekipie są zdeklarowani mięsożercy, którzy jednak nie przeżyją wege obiadu, nie będą musieli wnosić bolesnych westchnień – bistro oferuje również dania mięsne. Wilk syty i owca cała☺. Może jednak zdecydują się spróbować wegańskich pyszności i odkryć świat nowych smaków, w którym wegańska pizza, tarta wegańska i wegańskie desery mogą być nawet lepsze od tych posiadających w składzie produkty zwierzęce. Prezent na odejście z pracy, który jest jednocześnie pięknie zapakowanym podarunkiem, jak i możliwością spędzenia jeszcze kilku chwil we wspólnym gronie, taki upominek doceni każdy kto z ciężkim sercem opuszcza firmę.

Jak u mamy

Kuchnia wege to nie tylko dania na słono, ale również całe mnóstwo zdrowych słodkości. Kto nigdy nie próbował wegańskiego ciasta czekoladowego i innych wegańskich wypieków zdecydowanie powinien nadrobić zaległości. Jeśli planujecie pożegnanie koleżanki z pracy, a w waszej grupie znajduje się ktoś nietolerujący glutenu, kuchnia w wege-bistro jest przygotowana również na taką okoliczność – ciasto i składniki bez glutenu przygotowane są z myślą o takich osobach. Jedzenie przygotowane z najlepszych składników dostosowana do różnego rodzaju odbiorców oraz nowoczesna atmosfera restauracji – czy można marzyć o lepszym prezencie na odchodne w pracy?

Wege niespodzianka

Jeśli chcecie dodatkowo uprzyjemnić tę chwile, przygotujcie prezent na odejście z pracy, które będzie imprezą-niespodzianką. Umówcie się, że nic nie powiecie Waszej znajomej, a w wyznaczonym dniu zawiążcie jej oczy i zaprowadźcie przed restaurację. Tam możecie wręczyć jej pięknie zapakowany voucher z najlepszymi życzeniami na nowej drodze kariery. W środku będą czekać wszyscy znajomi z pracy z balonami i zimnymi ogniami. Niech Wasza koleżanka poczuje się stuprocentowo doceniona. Będziecie pewni, że takiego pożegnania nie zrobi jej żadna inna firma.

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Sprawdź karty podarunkowe, zobacz vouchery, prezenty, upomniki. Wybierz pomysł na prezent.

Skontaktuj się z Redakcją
Formularz kontaktowy
Zapisz się do newslettera