Wspaniały prezent na rubinową rocznicę ślubu

Zapewne wiele osób zastanawia się, co kupić na 40 rocznicę ślubu. Każdy pragnie uczcić 40 rocznicę ślubu prezentem, który będzie wyjątkowy. Jaki upominek wybrać? Jeśli szukamy pomysłu na prezent na rocznicę ślubu rodziców możemy pomyśleć o czymś wykonanym własnoręcznie. Drewniana skrzynka na herbatę albo ręcznie wykonana ramka na zdjęcia to może być fajny prezent na rubinowe gody.

Wybór upominku na czterdziestą rocznicę ślubu zależy głównie od tego, czy chcemy kupić pamiątkę czy coś praktycznego, co przyda się jubilatom w codziennym życiu. Pamiętajmy też o złożeniu życzeń z okazji 40 rocznicy ślubu. W zależności od tego, komu składamy życzenia, powinniśmy zadbać o odpowiednią ich formę. Życzenia na 40 rocznicę ślubu dla rodziców mogą być wypisane na oryginalnej kartce okolicznościowej albo takiej, którą zrobimy sami. Jeśli nie wiecie, jaki prezent na 40 rocznicę ślubu kupić znajomym czy żonie, zapraszamy do przeczytania naszych inspiracji.

Pomysł na rocznicę ślubu dla żony.

Jeśli Twoja żona lubi czytać, możesz podarować jej książkę ulubionego autora albo lampkę do czytania. Fajnym pomysłem na 40 rocznicę ślubu może być także zestaw do kąpieli albo gruby szlafrok na chłodniejsze wieczory.

Prezent dla męża na rocznicę

Jeśli Twój mąż zawsze marzył o przejażdżce jeepem albo innym samochodem, podaruj mu voucher na wypożyczenie samochodu albo jazdę offroad. Świetnym prezentem z okazji 40 rocznicy ślubu będzie także degustacja piwa.

Co kupić rodzicom na 40 rocznicę ślubu?

Pomyślcie o jakimś eleganckim prezencie, który podkreśli wagę tej uroczystości. Luksusowy zestaw obiadowy będzie idealnym prezentem na 40 rocznicę ślubu dla rodziców. Możecie też pomyśleć o oryginalnych obrazach na ścianę albo fotoplakatach z Waszymi wspólnymi zdjęciami.

Prezent na 40 rocznicę ślubu znajomych

Wszyscy wiemy, że na dziecięce rozrywki nigdy nie jest za późno. Dodatkowo np. w gry planszowe uwielbia grać cała rodzina. Jest to fajny sposób na spędzenie wspólnie czasu. Dlatego właśnie możemy podarować jubilatom np. kartę prezentową na zakup gier planszowych.

rubinowe gody życzenia

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera