Wymarzone prezenty na urodziny dla każdego

Przyjęcie urodzinowe zaczyna się za pół godziny, a Ty wciąż nie masz prezentu. Późny wieczór zbliża się nieubłaganie, zamykają kolejne sklepy i w końcu jedyne świecące neony to te z napisem „alkohol24”. W natłoku obowiązków i pracy zabrakło Ci czasu na kupno wspaniałego prezentu. Co gorsza, przyznajesz się przed samym sobą, że wcześniej też nie miałeś ani jednego ciekawego pomysłu na wymarzony prezent urodzinowy.

Śmieszne prezenty na urodziny dla każdego

Pozostaje jedynie pójść do solenizanta z oryginalnymi życzeniami z okazji urodzin i bukietem kwiatów. Drzwi nam nikt przed nosem nie zamknie, ale warto wyciągnąć wnioski na przyszłość i zawczasu zaplanować zakup wymarzonego prezentu.

Na idealną niespodziankę na urodziny można zapolować w sklepach, szukając praktycznych i trafionych upominków, a przy okazji zdobyć nieco umiejętności negocjacji ze sprzedawcami i spalić niepotrzebne kilogramy dzięki noszeniu toreb w labiryntach centrów handlowych. Można też metodą „na leniwca” spędzić ten czas, surfując przez wody cyberprzestrzeni w poszukiwaniu może mniej namacalnego, ale równie fajnego prezentu urodzinowego. Może właśnie w taki sposób uda się wyszukać voucher na ciekawy prezent lub stylowy upominek, którego nie znajdzie się na sklepowej półce.
Prezent na urodziny, którego nie wybraliśmy samodzielnie, tylko skorzystaliśmy z pomocy doradcy, może być kompletną klapą, ale równie dobrze może okazać się idealnym prezentem. Taki wyjątkowy i oryginalny pomysł na urodziny pomoże nam zrehabilitować mocno improwizowany i niezbyt udany prezent z zeszłego roku. Teraz będziemy mogli z dumą obnosić się jako najlepszy obdarowujący na przyjęciu.

wymarzony prezent urodzinowy

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (2 votes, average: 5,00 out of 5)
2 komentarze

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>