Złota rocznica ślubu. Stylowe upominki na 50 rocznicę

50 rocznica ślubu jest chyba najważniejszą spośród wszystkich rocznic, dlatego również prezent i życzenia na jubileusz 50-lecia ślubu powinny być wyjątkowe. Przede wszystkim, jeśli złote gody obchodzą Wasi rodzice, warto zgłosić to do USC, aby otrzymali okazyjne medale. Rodzice czy dziadkowie organizują imprezę z okazji pięćdziesiątej rocznicy ślubu?

Zróbcie im niespodziankę i podwieźcie ich na uroczystość samochodem, który ma dla nich wartość sentymentalną, np. Syrenką czy Warszawą. Jeśli chodzi o prezent na 50 rocznicę ślubu na pewno sprawdzą się słodkie upominki, np. wiklinowy kosz ze słodyczami czy kawą i dobrym alkoholem. Obowiązkowy będą również kwiaty na 50 rocznicę ślubu oraz oryginalne życzenia na złote gody. Jeśli nie wiecie, co można kupić na 50 rocznicę ślubu, zapraszamy do czytania naszych pomysłów na 50 rocznicę ślubu.

wyjątkowy prezent na 50 rocznicę ślubu

1. Co kupić dziadkom na 50 rocznicę ślubu? Odpowiedni prezent na złote gody nie jest wcale łatwym wyborem. Prezent dla dziadków na 50 rocznicę ślubu nie musi być typową pamiątką. Jeśli jednak chcecie, żeby Wasi bliscy mieli co wspominać, wypiszcie życzenia na 50 rocznicę ślubu dla dziadków na jakiejś oryginalnej kartce lub dyplomie. Jeśli Wasi dziadkowie są zaznajomieni z nowymi technologiami, możecie kupić im np. telefon, aby mogli się z Wami częściej kontaktować. Fajnym pomysłem na prezent na 50 rocznicę ślubu może być także aparat cyfrowy, aby mogli uchwycić wszystkie wspólne chwile.

2. Co kupić na 50 rocznicę ślubu rodziców? Prócz życzeń dla rodziców z okazji 50 rocznicy ślubu dołączcie też coś, co pozwoli im się zrelaksować i odpocząć od codzienności. Ciekawym prezentem dla rodziców na 50 rocznicę ślubu może być voucher na bilety lotnicze, aby mogli spełnić swoje marzenie o wspólnej podróży do ciepłych krajów czy innego dowolnego państwa. Możecie też zafundować im pobyt w spa albo masaże. Jeśli z kolei Wasi rodzice są typowymi domatorami, kupcie im zestaw obiadowy, obraz czy elegancką dekorację do domu.

prezent na złota rocznica ślubu

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (2 votes, average: 5,00 out of 5)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>