Życzenia na 18-stkę

W dzisiejszych czasach niestety zagubiliśmy sens życzeń na urodziny. Pisząc życzenia na 18 urodziny, najczęściej idziemy na skróty. Ich składanie często odbywa się drogą SMS-ową, przez facebooka czy maila.

Ludzie często mają problem z osobistym składaniem życzeń, ponieważ nie wiedzą, czego można życzyć na urodziny. Powiedzcie szczerze, czy dostaliście kartki z życzeniami na 18 urodziny od osób, które nie były zaproszone na Waszą imprezę? Albo kto do Was dzwonił z życzeniami na 18 urodziny spoza rodziny?

zyczenia_na_18_glowne_800x600

Najczęściej z życzeniami bywa tak, że ludzie szukają w sieci śmiesznych życzeń na urodziny i wysyłają je do znajomych bez jakiejkolwiek refleksji czy wkładu własnego. Jeśli chcecie złożyć życzenia z okazji urodzin w bardziej oryginalny sposób, przeczytajcie nasze pomysły.
1. Śmieszne życzenia na urodziny. Aby solenizant nie martwił się, że jest już taki stary, warto pocieszyć go śmiesznymi życzeniami na 18 urodziny.
2. Życzenia dla przyjaciółki na urodziny. Życzenia na urodziny przyjaciółki nie muszą być nudne. Podaruj jej własnoręcznie wykonany exploding box. W środku możesz napisać jakieś oryginalne życzenia na 18 urodziny dla przyjaciółki, a do pudełka włożyć coś słodkiego.
3. Życzenia na 18 urodziny dla dziewczyny. Aby wyrazić, co czujesz, warto podarować jej balon, w którym ukryjesz karteczkę z życzeniami na urodziny dla dziewczyny.
4. Życzenia na 18 urodziny dla chłopaka. Jeśli Twój chłopak lubi słodycze, podaruj mu Kinder niespodziankę, ale zamiast zabawki włóż do środka karteczkę z życzeniami na urodziny dla chłopaka.
5. Życzenia na 18 urodziny dla koleżanki. Zamiast składać życzenia z okazji 18 urodzin na facebooku, prześlij jej wirtualną kartkę z fajnymi życzeniami na urodziny.
6. Życzenia na urodziny dla kolegi. Jeśli wiesz, gdzie mieszka solenizant, możesz napisać życzenia na 18 urodziny dla kolegi kredą na chodniku przed jego blokiem.
7. Życzenia na 18 urodziny od chrzestnej. Prócz życzeń złożonych osobiście, warto podarować solenizantowi książkę z dedykacją, w której napiszesz jakieś złote myśli na 18 urodziny lub mądre życzenia na 18 urodziny z fajnym przekazem.

A czego życzyć na urodziny? Można wszystkiego… zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, szczerych przyjaciół czy po prostu uśmiechu na co dzień.

życzenia na 18 stkę

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>