Życzenia dla pracownika, który odchodzi z pracy

Pożegnanie z kolegami z pracy nie jest miłym momentem, zwłaszcza jeśli zespół był bardzo zgrany. Bo komu jak nie kumplowi z sąsiedniego boksu czy biurka będziemy skarżyć się na okrutnego szefa i na niewystarczająco długie przerwy na papierosa. Dlatego kompanowi, który przeżył z nami w firmie niejeden kryzys, należy się wyjątkowy prezent lub przynajmniej szczere życzenia na odejście z pracy.

Życzenia dla pracownika, który odchodzi z pracy

Trzeba pamiętać, że nie jest to dobry moment, żeby się rozklejać, więc rzewne rozstania rodem z Hollywood są nie na miejscu. Tym bardziej, że odejście z firmy nie zawsze wiąże się z przykrymi emocjami. Dla wielu osób jest to powód, by cieszyć się z faktu, że bliski kolega odchodzi do lepszej pracy i okazja, aby podarować mu pamiątkę w postaci wyjątkowego upominku, czasem nawet ze specjalną dedykacją dla kolegi odchodzącego z pracy.

Zatem zastanawiając się, co kupić przyjacielowi na odejście z pracy, warto poświęcić trochę więcej czasu i przyłożyć się do prezentu. Butelka alkoholu ze sklepu monopolowego naprzeciwko biura raczej nie jest dobrym pomysłem. Dużo lepszym rozwiązaniem jest sporządzenie ciekawej kartki z życzeniami na pożegnanie kolegi z pracy. Taki mały prezent może być zarówno zabawny, jak i sentymentalny, w zależności od tego, czy zdecydujemy się na śmieszne życzenia, czy wzruszający wiersz na pożegnanie kolegi z pracy, w którego układanie zaangażowała się cała ekipa.

Będąc na wysokim stanowisku, również warto pamiętać o relacjach i możliwych przyjaźniach, jakie można nawiązać ze współpracownikami. Zorganizowanie małej uroczystości, gdzie cały zespół składa życzenia dla pracownika, który odchodzi z pracy, jest na pewno miłym gestem. Przełożony na pewno przymknie oko na nieco dłuższy czas poza biurkiem, może nawet dołączy się ze swoimi życzeniami na pożegnanie koleżanki z pracy.

Takie pozdrowienia mogą przybrać również formę specjalnie napisanego wiersza. Zabawny i nieco uszczypliwy tekst na pożegnanie kolegi z pracy na pewno będzie zaskakującym prezentem od przełożonego i uzupełnieniem życzeń z okazji odejścia kolegi z pracy.

zyczenia_dla_pracownika_ktory_odchodzi_z_pracy_2_800x600

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Zapisz się do newslettera