Życzenia dla pracownika, który odchodzi z pracy

Pożegnanie z kolegami z pracy nie jest miłym momentem, zwłaszcza jeśli zespół był bardzo zgrany. Bo komu jak nie kumplowi z sąsiedniego boksu czy biurka będziemy skarżyć się na okrutnego szefa i na niewystarczająco długie przerwy na papierosa. Dlatego kompanowi, który przeżył z nami w firmie niejeden kryzys, należy się wyjątkowy prezent lub przynajmniej szczere życzenia na pożegnanie pracownika.

pożegnanie pracownika życzenia

Trzeba pamiętać, że nie jest to dobry moment, żeby się rozklejać, więc rzewne rozstania rodem z Hollywood są nie na miejscu. Tym bardziej, że odejście z firmy nie zawsze wiąże się z przykrymi emocjami. Dla wielu osób jest to powód, by cieszyć się z faktu, że bliski kolega odchodzi do lepszej pracy i okazja, aby podarować mu pamiątkę w postaci wyjątkowego upominku, czasem nawet ze specjalną dedykacją dla kolegi odchodzącego z pracy.

Zatem zastanawiając się, co kupić przyjacielowi na odejście z pracy, warto poświęcić trochę więcej czasu i przyłożyć się do prezentu. Butelka alkoholu ze sklepu monopolowego naprzeciwko biura raczej nie jest dobrym pomysłem. Dużo lepszym rozwiązaniem jest sporządzenie ciekawej kartki z życzeniami na pożegnanie kolegi z pracy. Taki mały prezent może być zarówno zabawny, jak i sentymentalny, w zależności od tego, czy zdecydujemy się na śmieszne życzenia, czy wzruszający wiersz na pożegnanie kolegi z pracy, w którego układanie zaangażowała się cała ekipa.

Będąc na wysokim stanowisku, również warto pamiętać o relacjach i możliwych przyjaźniach, jakie można nawiązać ze współpracownikami. Zorganizowanie małej uroczystości, gdzie cały zespół składa życzenia dla pracownika, który odchodzi z pracy, jest na pewno miłym gestem. Przełożony na pewno przymknie oko na nieco dłuższy czas poza biurkiem, może nawet dołączy się ze swoimi życzeniami na pożegnanie koleżanki z pracy.

Takie pozdrowienia mogą przybrać również formę specjalnie napisanego wiersza. Zabawny i nieco uszczypliwy tekst na pożegnanie kolegi z pracy na pewno będzie zaskakującym prezentem od przełożonego i uzupełnieniem życzeń z okazji odejścia kolegi z pracy.

odejście z pracy życzenia

Niczego się nie dowiedziałemSzukam dalejDobry materiałCiekawe pomysły!Bardzo pomocne inspiracje! (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Sprawdź karty podarunkowe, zobacz vouchery, prezenty, upomniki. Wybierz pomysł na prezent.

Skontaktuj się z Redakcją
Formularz kontaktowy
Zapisz się do newslettera