× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher do escape room -  Szpital | wiele opcji | Warszawa
Voucher do escape room - Szpital | wiele opcji | Warszawa

Twoja koleżanka ma niedługo urodziny, a Ty chcesz by otrzymała od Ciebie wspomnienia zamiast kolejnej sukienki, która może nie trafić w jej gust? Zabierz ją tam gdzie jeszcze nie była i daj jej to czego jeszcze nie miała ─ dawkę adrenaliny, która potęguje się wraz z upływem czasu. Podaruj jej voucher do escape room – miejsca gdzie naprawdę przekona się o znaczeniu każdej sekundy. Silne emocje i niezapomniane urodziny gwarantowane!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher do escape room - Szpital | wiele opcji | Warszawa

Brak planów na sobotę? Chciałabyś spędzić z nim ten czas inaczej niż zwykle i w duchu przyznajesz, że romantyczne kolacje i długie spacery są bardzo przyjemne, ale w gruncie rzeczy ... nudne, a przecież jesteście młodzi i masz ochotę na coś szalonego? Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom podaruj Twojemu ukochanemu voucher do szpitala! Spokojnie, to tylko escape room, zatem nie będzie tam badań ani zastrzyków, lecz przez godzinę będziecie musieli się zmierzyć z logicznymi zagadkami by znaleźć klucz i opuścić szpital. Podobnie jak troje gangsterów, którzy 15 lat temu zostali przewiezieni do tego szpitala i pod nieobecność lekarza, mimo szczelnie zamkniętych drzwi i skutych rąk, udało im się zbiec. Przekonaj się czy jesteście równie sprytni jak legendarni rabusie i zmierzcie się sami ze sobą przez 60 minut. Gdy czas minie w pokoju znów pojawi się lekarz... Czas start!

W skład pakietu wchodzi: - 60-minutowa wizytę escape room – pokój Szpital, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe: - wejście dla 2 osób – 99 zł, - wejście dla 3-6 osób - 149 zł. Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA NIEGO: Twój chłopak znowu narzeka na nudę jednak mówi, że wyjazd za miasto nie wchodzi w GRĘ? Potraktuj dosłownie jego słowa! Zagrajcie w grę logiczną w zabytkowej kamienicy centrum miasta. Podaruj mu voucher do escape roomu i sprawdź czy jesteście w stanie wydostać się ze szpitala w czasie nie dłuższym niż 60 minut. DLA TATY: Twój tata powtarza Ci żebyś wyłączył komputer i zaczął żyć w świecie realnym? Udowodnij mu że potrafisz, bo w rzeczywistości też można grać w gry, które dostarczą więcej adrenaliny niż planszówki. Podaruj tacie voucher do escape roomu i spędźcie najbardziej emocjonującą godzinę w Waszym życiu! A może zabierzesz też młodsze rodzeństwo?

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.