× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na Bezkrwawe Łowy polowanie z aparatem | Warszawa
Voucher na Bezkrwawe Łowy polowanie z aparatem | Warszawa grupa 4 osobowa 14 h

Fotograficzne Safari to doskonały pomysł na prezent dla fana zdjęć, filmów oraz miłośnika natury. Podczas pleneru fotograficznego wśród leśnego bezkresu doświadczeni fachowcy poprowadzą Was ścieżkami, jakie przemierzają najciekawsze gatunki zwierząt. Osoba obdarowana voucherem pozna techniki kamuflażu i niczym hiena będzie mogła zaczaić się w buszu wszystko po to, by z wyprawy przywieźć najważniejsze trofea: piękne zdjęcia i filmy rzadko spotykanych gatunków zwierząt. To niesamowita forma relaksu dla osób ciekawych świata, ambitnych i żądnych przygód oraz doskonały pomysł na prezent dla fotografów i filmowców zakochanych w sile natury.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 450.00 zł

gift Voucher na Bezkrwawe Łowy polowanie z aparatem | Warszawa

Podczas pleneru fotograficznego osoba obdarowana voucherem poczuje się jak w bajce. Wreszcie będzie częścią naszego pięknego ekosystemu, zapominając o pracy, telefonach, komputerach. W leśnych zakątkach liczy się precyzja i opanowanie. Uczestnik Bezkrwawych łowów czyli polowania z aparatem bądź kamerą pozna techniki bezszelestnego podchodzenia do zwierzyny oraz zaznajomi się ze sztuką kamuflażu. W praktyce nauczy się dobierać odpowiednie miejsca do polowania na najlepsze kadry fotograficzne. Jakimi drogami chodzą zwierzęta? Sarny, dziki, wilki, jelenie? Dowiesz się tego, uruchamiając wszystkie drzemiące w Tobie instynkty.

Podczas szkolenia osoba obdarowana pozna metody porozumiewania się bez słów oraz specyfikę przebywania na terytorium zamieszkałym przez przeróżne gatunki naszych polskich zwierząt. Nauczy się je obserwować i dowie się, jakie są ich typowe zachowania, rytuały i co najważniejsze – będzie mogła wykonać fotografie/video zwierząt w ich naturalnym środowisku. Dotychczas uczestnicy Safari mieli okazję usłyszeć i zarejestrować ryczenie byka jelenia, wykonać fotografie grupy saren wylegujących się na łące o zachodzie słońca, uchwycić na matrycy pędzące wilki. Najciekawszy w całym plenerze jest jednak element zaskoczenia. Nigdy nie wiadomo, jakie zwierzę pojawi się na Waszej drodze.

 

Polowanie w grupie 4 osobowej kurs jednodniowy - 14h

  • Podczas zajęć poznasz techniki  bezszelestnego podchodzenia do zwierzyny.

  • Poznasz metody doboru odpowiedniego miejsca do polowania.

  • Pokażemy Ci jakimi drogami chodzą zwierzęta.

  • Poznasz metody porozumiewania się bez słów.

  • Pokażemy Ci w jaki sposób się kamuflować. 

  • Zagwarantujemy ci sprzęt potrzebny do maskowania

 

* Podczas wyjazdu usługodawca gwarantuje ekwipunek potrzebny do maskowania. Uczestnik musi posiadać swój sprzęt foto/video. Miejsce oraz termin pleneru fotograficznego/video ustalane są po zakupieniu vouchera, indywidualnie z usługodawcą.

REKOMENDOWANE DLA:

DLA CHŁOPAKA / MĘŻA: Szukasz czegoś wyjątkowego dla ukochanego mężczyzny? Jeśli lubi aktywny wypoczynek i nowe wyzwania, to będzie dla niego prezent idealny. Voucher na męski wypad survivalowy będzie niesamowitą przygodą, o której będzie mógł Ci z dumą opowiedzieć po powrocie. Jeśli wraz ze znajomymi chcecie zrobić mu wyjątkową niespodziankę, ten kupon będzie też unikalnym pomysłem na wypad dla paczki przyjaciół. Nurkowanie i survival są również kreatywnym pomysłem na niesztampową randkę. Co może być bardziej romantyczne niż nocleg pod gwiazdami i jedzenie chrząszcza z jednej menażki? Pora na przygodę tego sezonu!

DLA SZEFA: Nie masz pomysłu na prezent na urodziny, imieniny lub prezent pożegnalny dla swojego szefa? Szukasz niebanalnego podarunku w formie vouchera? Z całą ekipą wyślijcie szefa na prawdziwy survival – do dżungli większej niż Wasza firma. Prezent od pracowników nie musi być kolejnym krawatem czy butelką procentowego trunku. Zafundujcie mu prawdziwą niespodziankę, która wyzwoli w nim dziką pasję i emocje, jakie można znaleźć tylko na łonie natury. Kurs nurkowania i survivalu to prezent dla prawdziwego mężczyzny – idealny dla rekina biznesu!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.