Pakiet Na Wielki Przełom – dla przyjaciółki

Przyjaciółka często jest jak najbliższa rodzina. Wspiera, rozbawia, jest towarzyszką przygód, dzieli z Tobą smutki i radości. Masz taką osobę u Twojego boku? A może teraz to właśnie ona potrzebuje Twojego wsparcia, bo czeka ją ważny, życiowy krok – wychodzi za mąż, przeprowadza się za granicę, zmienia pracę, kupuje mieszkanie? Jeśli chcesz dodać jej otuchy, podaruj jej na urodziny pakiet spa dla przyjaciółek. Dzięki temu sprawisz, że będzie zrelaksowana, naładuje baterie i nabierze chęci do działania, a przy okazji spędzi czas z najbliższą osobą – z Tobą.

Prezent na urodziny dla przyjaciółki

Babski pobyt w spa to doskonały pomysł na prezent na urodziny dla koleżanki. Co innego może bardziej Was rozpieścić? Wspólne zabiegi, masaż relaksacyjny, basen, sauna, manicure, pielęgnacja stóp, a do tego wyśmienita muzyka, wino musujące, pobudzające zmysły i energetyzujące aromaty, takie jak zapach pomarańczy – czy to nie brzmi, jak wizyta w raju? Wszystko to i o wiele więcej może zapewnić Wam jeden voucher do spa.

Dzięki takim doznaniom Ty i Twoja przyjaciółka poczujecie się wyjątkowo. Relaks w spa pozwoli Wam zasilić akumulatory, dzięki czemu przeskoczycie każdą życiową przeszkodę. Poza tym pakiet spa „Przyjaciółki” jest wyjątkowym prezentem z jeszcze z innego powodu – ofiarowujesz swojej koleżance to, co najcenniejsze, czyli swój czas i chwile spędzone w Twoim towarzystwie.

Ekskluzywne prezenty urodzinowe – bilet do świata rozkoszy

Skorzystaj z dobrodziejstw, jakie daje spa – oferty specjalne przygotowywane są w taki sposób, że można dopasować je do indywidualnych potrzeb. Który zabieg szczególnie rozpieści Wasze zmysły i sprawi, że świat przestanie istnieć? Z pewnością będzie to masaż gorącą czekoladą. Taka niespodzianka dla przyjaciółki na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Masaż gorącą czekoladą działa jak lekarstwo dla ciała i ducha. Pobudza krążenie krwi, redukuje tkankę tłuszczową, przyczynia się do zmniejszenia cellulitu, odpręża i regeneruje. Jest to zabieg, który uspokaja, łagodzi stres, poprawia elastyczność i koloryt skóry. Unoszący się zapach czekolady, ciepła, kojąca masa na Waszych ciałach, delikatne dłonie masażystki, a do tego wyśmienity… smak czekolady. Ten słodki masaż zapewnia równowagę między ciałem a duchem, czyli wszystko to, czego potrzebujecie w obliczu wielkich zmian.

Wyjątkowy prezent dla przyjaciółki, jakim jest voucher do spa, powoli Wam poczuć się tak wyjątkowo, jakbyście unosiły się nad ziemią, a wszystkie rozterki dnia codziennego zostawiły daleko, daleko w tyle.

Sprawdź masaż gorącą czekoladą

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera