Trzynasta rocznica ślubu. Co kupić na koronkowy jubileusz?

Dzisiejszy czas pędzi jak szalony, ludzie zaganiani i zajęci codziennością, dość często zapominają o tym, co w życiu liczy się najbardziej. Są jednak takie rzeczy i wydarzenia, o których nie powinniśmy nigdy zapominać, jak np. koronkowa, czyli trzynasta rocznica ślubu. Jubileusz małżeństwa zdarza się tylko raz w roku i niezależnie od tego, która to rocznica z kolei, należy docenić związek i kupić drugiej połówce upominek z tej okazji. Poniżej nasz propozycje prezentów dla niej i dla niego.

Dla Was obojga – na koronkową rocznicę ślubu

Wybierzcie się na zakupy razem i kupcie coś, co będzie dla was pamiątką na lata. Poduszka z waszym drzewem genealogicznym, canvas z najważniejszymi datami trzynastoletniego związku, kubki z waszymi imionami, albo jeszcze coś innego. Takich rzeczy do wyboru do koloru w sklepach stacjonarnych i online.

Co kupić na trzynastą rocznicę ślubu dla żony

Koronka

Skoro rocznica trzynasta nazywana jest koronkową, to panowie mają pole do popisu. Koronkowa bielizna w kolorze najbardziej odpowiadającym małżonce plus bukiet jej ulubionych kwiatów zdecydowanie będą pasować jako prezent na uczczenie rocznicy ślubu. A wieczorem, może małżonka będzie na tyle zadowolona, aby przymierzyć ten sexowny podarunek.

Kosz pełen słodkości i nie tylko…

Skomponuj dla żony wiklinowy kosz pełen najprzeróżniejszych słodkości, zadbaj aby całość wyglądała pięknie. A gdzieś wśród tych czekoladek ukryj dodatkowy upominek, np. pierścionek, bransoletkę, albo bilety na wymarzoną wycieczkę. Postaraj się, aby żona znalazła schowany prezent.

Nie dla każdego prezent na koronkowe gody

Ten pomysł na prezent niestety nie jest na każdą kieszeń, ale zdecydowanie może być trafem w dziesiątkę. Nowy samochód obwiązany czerwoną kokardą. Małżonka na pewno nie odmówi. Dla panów, którzy nie mogą sobie pozwolić na nowy pojazd, może coś używanego?

Idealny pomysł na koronkową rocznicę dla męża

Degustacja piwa

Degustacja piwa sprawdzi się jako prezent dla męża, będącego wielbicielem tego trunku. Jednodniowy kurs kiperski, podczas którego Twój mężczyzna nauczyć się nie tylko jak pić piwo, ale również jak go słuchać, na pewno sprawi mu frajdę.

Księga marzeń pod tytułem Trzynasta rocznica ślubu

Jeśli nie wiesz co podarować mężowi, zdecydowanie postaw na voucher księga marzeń (dostępny w Warszawie). To pozwoli mu na wybranie atrakcji, które najbardziej mu odpowiadają, a wśród nich między innymi: taniec brzucha, nauka gry w snookera, jazda gokartem, park linowy, tatuaże, strzelanie. Z pewnością wybierze on coś co mu najbardziej pasuje.

Coś do męskiej szafy

Mężczyźni lubią przyciągać kobiece spojrzenia, a co za tym idzie, lubią dobrze wyglądać. Sprezentuj mężowi modny krawat, spinki do koszuli, pasek czy hit ostatnich sezonów, poszetkę do marynarki. Świetnym dodatkiem do męskiej garderoby będzie odpowiedni zapach wody kolońskiej lub perfumy. Pamiętaj Twój mąż chce dobrze wyglądać dla Ciebie.

Cokolwiek podarujecie sobie na prezent rocznicowy, pamiętajcie o utwierdzeniu się w swoich uczuciach i spędzeniu tego wyjątkowego dnia razem. Trzynasta rocznica ślubu to ważny moment dla Waszego związku.

koronkowe gody

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera