E-prezenty wobec kultury

Niejednokrotnie znalezienie odpowiedniego upominku należy do trudnych zadań. Często jedyne pomysły na prezent stanowi zakup książek, ale i to może okazać się pomyłką. Co więc w takiej sytuacji zrobić? Jak odnaleźć ten wymarzony prezent?

W takim przypadku warto pomyśleć o e-prezentach. Wiele sklepów oraz miejsc kultury oferuje kartę podarunkową na zakupy w sklepie internetowym, jak na przykład nexto.pl, audiobook.pl czy storytel. Także kina posiadają bony upominkowe do wykorzystania w każdym punkcie. Zakupu vouchera można dokonać online oraz stacjonarnie, między innymi w Multikinie oraz Cinema City. Poza voucherem do kina, bon można także dostać do teatru lub na koncert. Wspomniane bony można wymieniać na odpowiednią ilość biletów do kina, teatru bądź na koncert.

Nowa era – karty podarunkowe na e-książki

Świetnym pomysłem są również karty podarunkowe na e-książki, e-prasę oraz audiobooki. Taki bon upominkowy oferują serwisy nexto, legimi, publio, audioteka oraz wiele innych. W ramach e-bonu, na przykład do sklepu nexto.pl, można zakupić niejednego e-booka oraz audiobooka. To prawdziwy raj dla każdego, kto uwielbia czytać.

Podsumowując, warto zainwestować w taki voucher do serwisu legimi, nexto, publio czy wielu innych, szczególnie, jeśli poszukuje się prezentu dla młodej osoby, a w sklepach tych oferowanych jest wiele ciekawych książek dla nastolatków oraz młodzieży. Tak jak zostało wcześniej wspomniane, również bony do teatrów, takich jak teatr muzyczny Roma, teatr Kwadrat czy teatr 6. Piętro, można wymienić na bilety, co może skutkować zaszczepieniem w młodych ludziach miłości do sztuki.

E-prezenty wobec kultury - voucher multikino, voucher cinema city, bilety do teatru

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera