Obraz – kreatywny pomysł na prezent świąteczny dla bliskiej osoby

Podaruj bliskim pod choinkę obraz – ale nie taki ze sklepu. Wybierz elegancki voucher na namalowanie obrazu dedykowanego Twoim najbliższym i podaruj w tym roku naprawdę wyjątkowy prezent świąteczny. Oto propozycja, która spodoba się nawet najwybredniejszym poszukiwaczom podarunków pod choinkę!

Możesz wybrać voucher na obraz techniką olejną na płótnie lub elegancki rysunek na papierze w wybranym rozmiarze i stylu. Częścią przyjemności z tego prezentu jest też ceremoniał malowania obrazu w atelier artystki. Do namalowania idealnego portretu niezbędne będzie kilka sesji malarskich w akompaniamencie aromatycznej herbaty czy kawy.

Możesz też podarować pod choinkę voucher na wykonanie kopii dowolnego obrazu starych mistrzów malarstwa, obraz przedstawiający ulubione kwiaty bliskiej osoby czy też stworzenie portretu ukochanego psa czy kota.

1. Namalujcie portret Waszej miłości – prezent dla zakochanych

Prezent świąteczny dla ukochanej osoby? Ciepłe skarpetki i kolejny krawat do kolekcji, to już nie to, czego powinniście szukać, szczególnie, jeśli Wasz związek ma już dłuższy staż. Pokaż jej/ jemu, że kochacie na zabój i podarujcie upominek, który będzie przypominał o tym uczuciu nawet podczas jakiejś zawieruchy.

Prezent ten dostępny jest na Podaruj Kartę w kilku wariacjach. Rysunek pary na papierze o wymiarach 50×70 – czas przygotowania takiego szkicu to 1 do 2 sesji po 1,5 godziny. Można też wybrać voucher na portret szlachetną techniką pastelową dla 2 osób na papierze o wymiarach 50×70. Taki obraz wymaga większej ilości spotkań z malarką: 3-4 seanse po 1,5 godziny. Kolejną opcją jest olej na płótnie o wymiarach 80 x 60 cm, a czas powstawania takiego dzieła sztuki to 3-4 seanse po 1,5 godziny. Ten prezent jest prawdziwą celebracją wspólnych chwil. Wspólne pozowanie w studiu artystki może być bardzo ciekawym doświadczeniem.

Voucher na portret dla dwóch osób jest prezentem, który zawiśnie na ścianie Waszej sypialni i będzie też symbolem miłości dla Waszych dzieci, czy wnuków! Doświadczona artystka przeniesie na płótno uśmiechnięte twarze i szczęście zakochanych. Nie wahaj się i już dziś sięgnij po ten ponadczasowy prezent pod choinkę!

2. Obraz – pomysł na prezent dla dziecka, który nabiera wartości wraz z upływem lat

W dzisiejszych czasach trudno o dobry prezent świąteczny dla naszego malucha. Zabawki wysypują się już z każdego kąta w domu, książeczki leżą w wielkich stosach, a co krok nadeptujesz na klocek lego? Znajdź upominek, który zaskoczy Twoje dziecko, poruszy jego niesamowitą wyobraźnię i kreatywność oraz zostanie z Wami na dłużej!

Podaruj najmłodszemu bilet do świata marzeń. Voucher na obraz olejny o dowolnej tematyce pozwala przenieść najskrytsze wyobrażenia malucha na płótno. Wyjątkowy obraz wywoła uśmiech na twarzy dziecka za każdym razem, gdy na niego spojrzy. Wymyślając koncepcję, będzie miał poczucie bycia współautorem dzieła – kocha zwierzęta? Ma ulubionego superbohatera? Ciężko odciągnąć go od dinozaurów, koników albo książek? A może trzyma ukochanego misia pod poduszką? Prezent w formie obrazu na ścianę będzie pamiątką wybranej pasji z dzieciństwa 😉

3. Obraz na płótnie – kopia obrazu jednego z mistrzów malarstwa, czyli elegancki prezent dla dziadków

Nasi dziadkowie zawsze powtarzają, że nie chcą prezentów, liczą się dla nich nasze uśmiechy. Ale trzeba znaleźć coś, co uświadomi im, że wiemy, co kochają, czym się zachwycają. Świetnym rozwiązaniem problemu prezentowego dla babci i dziadka będzie kopia obrazu jednego z mistrzów malarstwa. Wręczając voucher, a nie gotową reprodukcję, dajesz wybranej osobie wolną rękę w wyborze konkretnego malowidła. Tylko od niej zależy, które słynne dzieło zawiśnie niebawem na ścianie. Bosch, Goja czy Velazquez? Płótno z twórczością ulubionego malarza, do złudzenia przypominające oryginał, każdego dnia będzie im towarzyszyło i przypominało o wspaniałym prezencie świątecznym!

4. Elegancki obraz – kreatywny pomysł na prezent dla biznesmena czy szefa

Wigilia pracownicza to ogromne wyzwanie. Kolegów mijasz codziennie i mniej więcej się znacie. A co z pracodawcą? I na to znamy odpowiedź! Voucher na reprodukcję znanego dzieła starych mistrzów lub dowolny obraz olejny na płótnie to podarunek w sam raz dla prężnie działającego biznesmena. Wręczając kartę podarunkową na zamówienie ulubionego dzieła, pomożesz mu zaaranżować biznesową przestrzeń zgodnie z jego upodobaniami. Obraz powieszony na recepcji czy w poczekalni umili klientom czas oczekiwania na spotkanie, a współpracownikom wykonywanie codziennych obowiązków. Wszyscy zadowoleni!

Co sądzicie o pomyśle świątecznym jakim jest obraz o dowolnej tematyce?

eleganckie obrazy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera