Idealny prezent na 10 rocznicę ślubu

Bez wątpienia nie można powiedzieć, że cała dekada wspólnego życia nie jest niczym ważkim. Taka okrągła dziesiąta rocznica ślubu może też przynieść wiele wątpliwości, co kupić żonie lub mężowi na 10 rocznicę ślubu, aby należycie uczcić tak ważną uroczystość, która zasługuje na miano cynowej rocznicy ślubu.

Co na 10 rocznicę ślubu dla żony

Karta podarunkowa na profesjonalną sesję zdjęciową jest dobrym pomysłem na prezent dla ukochanej. Każda kobieta poczuje się jak gwiazda filmowa lub modelka na wielkim wybiegu, kiedy zaopiekują się nią prawdziwi profesjonaliści. Szałowa fryzura, idealny makijaż i modna stylizacja bez wątpienia dodadzą pewności siebie, a odmłodzony wizerunek uwieczniony na fotografiach będzie wspaniałą pamiątką na lata. Zdjęcia można potem ułożyć w formie portfolio lub wydrukować jako okładkę kolorowego pisma z dołączonymi okazjonalnymi życzeniami (taki album będzie również fajnym prezentem na 10 rocznicę ślubu dla siostry i szwagra).

Prezent na 10 rocznicę ślubu dla męża

Zastanawiasz się, co kupić mężowi na 10 rocznicę ślubu? Mężczyznę można równie łatwo zadowolić, spełniając jego marzenia. Dobrym pomysłem będzie voucher na wypożyczenie samochodu z dawnych lat lub najnowszego sportowego auta. Takie motoryzacyjne cacko pozwoli mężowi rozwinąć zawrotną prędkość, zapomnieć o stresach i zagrać rolę Easy Ridera z wiatrem wolności we włosach.

10 lecie ślubu znajomych

Świetnym prezentem na 10 rocznicę ślubu dla znajomych, oprócz typowych życzeń na 10 rocznicę ślubu, może być voucher na bilety lotnicze. Taki prezent na 10 rocznicę ślubu zapewni odrobinę odpoczynku oraz pozwoli obdarowanym w oryginalny i romantyczny sposób spędzić ten okrągły i niezwykle ważny jubileusz.

Jeśli natomiast wciąż zastanawiacie się, jaki prezent na 10 rocznicę ślubu sprawić znajomym lub parze przyjaciół, sprawdzonym pomysłem będzie voucher na weekend w SPA lub nad morzem. Jest to zdecydowanie mniej zobowiązujący pomysł na 10 rocznicę ślubu niż wspaniała, ale jednak szalona niespodzianka w postaci biletów lotniczych czy zagranicznej wycieczki.

prezent na 10 lecie ślubu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera