Inspiracje na prezent z okazji 10 rocznicy ślubu

Dekada. Przez ten czas może zmienić się wszystko. Za pewne przypominasz sobie, że kiedy przed dziesięciu laty mówiłaś jemu „tak”, byłaś niesamowicie szczęśliwa i podekscytowana na myśl o czekającej Was wspólnej drodze. Po tym czasie, choć wiele się zmieniło, to dalej odczuwasz szczęście, mając go tuż obok, a zbliżająca się dziesiąta rocznica ślubu to doskonała okazja by mu to okazać.

A jeśli, Ty, będąc facetem po upływie tego czasu nie żałujesz dokonanego wyboru to wiedz, że rocznica ślubu zwana aluminiową bądź cynkową może sprawić, że kolejne lata będą jeszcze lepsze, dlatego wybierz prezent, który rekomenduje PodarujKartę, aby pokazać jej, że dalej jest Twoim numerem jeden.

Rozpieść Wasze podniebienia!
Jeśli razem ze swoją żoną dawno nie byliście na romantycznej kolacji poza domem, to rocznica ślubu jest ku temu idealną okazją. Przygotuj się na niezwykłe doznania smakowe i postaraj się by pyszna kolacja była tylko preludium do niezapomnianego wieczoru.

Zabierz ją do SPA
Spędźcie czas razem, oddając się relaksującym zabiegom w SPA! Spraw jej niespodziankę, której się nie spodziewa i podaruj jej niezapomniane chwile, które sprawią, że znowu poczuje się jak w trakcie podróży poślubnej.

Nasze propozycje

Widoki nie z tej ziemi
Twoja żona potrzebuje od czasu do czasu doświadczyć pokaźniej dawki adrenaliny? Podaruj jej coś, o czym nigdy nie zapomni – ekscytujące i niezwykłe widoki z podniebnej perspektywy! Podziwiajcie świat z lotu ptaka i razem cieszcie się z niecodziennej przygody.

Nasze propozycje

Escape room – czy starczy Wam odwagi?
Twój mąż to zapalony gracz? Co powiesz na to, byście razem doświadczyli emocji, które wyzwala najlepsza gra przygodowa w świecie wykreowanym przez escape room. Macie kilkadziesiąt minut by rozwiązać zagadkę i wydostać się z pomieszczenia. Sprawdź, czy dacie radę!

Nasze propozycje

Piękni, młodzi, zakochani – pokażcie to na zdjęciach
Twój mąż od jakiegoś czasu mówi, że marzy mu się Wasza wspólna sesja zdjęciowa, którą kiedyś będzie można pochwalić się wnukom. Dlatego z okazji rocznicy ślubu, sprezentuj mu niezapomnianą piękną sesje zdjęciową, którą będziecie wspólnie wspominać przez następne lata.

Nasze propozycje


A może wspólne gotowanie?

Jeśli Twój mąż jest najlepszym kucharzem jakiego znasz to podaruj mu sprzęt dzięki, któremu jeszcze bardziej rozwinie swój kulinarny talent, a Ty z przyjemnością będziesz mogła pomóc mu w kuchennych zmaganiach. Nic tak nie zbliża parę ja wspólne gotowanie.

Dziesiąta rocznica ślubu to ważna data dla każdego związku. Niezależnie od tego czy jesteś mężem i szukasz prezentu dla swojej żony, czy może jesteś żoną, która od tygodni myśli co sprawi mu największą przyjemność, pamiętaj o tym, że najistotniejszą rolę odgrywa uczucie, które w dalszym ciągu jest między Wami. Odpowiedni prezent, pozwoli odpowiednio podsycić miłość, którą się darzycie dlatego wybierz prezent zgodny z preferencjami małżonka/ małżonki.

prezent-na-10-rocznice-slubu_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera