Komu i kiedy warto podarować voucher na biznesową sesję zdjęciową?

Sesja zdjęciowa na prezent to już od dawna jeden z popularniejszych pomysłów na oryginalny upominek. Sesje ciążowe, narzeczeńskie, ślubne, rodzinne. Wybór jest naprawdę ogromny, dlatego każdy z nas może znaleźć coś dla siebie i bliskich. Jednak dla tych, którym zależy na bardziej poważnych i profesjonalnych zdjęciach pod względem ich tematyki, najlepsza będzie karta podarunkowa na biznesową sesję fotograficzną. No właśnie, ale dla kogo taki prezent będzie dobrym pomysłem? Dla szefa? Pracownika? A może dla kolegi, który pracuje w korporacji?

Profesjonalne zdjęcie do CV – sposób na znalezienie wymarzonej pracy

Często się mówi, że zdjęcie do CV nie ma znaczenia. Czasami nawet nikt tego nie wymaga, więc to od nas zależy czy je dodamy, czy nie. Pomimo tego, że rekruterzy, przy wybieraniu kandydatów do pracy, kierują się przede wszystkim wykształceniem i doświadczeniem, ale w rzeczywistości również zdjęcie odgrywa tutaj dużą rolę. Wiele decyzji podejmowanych jest pod wpływem emocji, a dobre zdjęcie do CV potrafi czasem przesądzić o pozytywnym rozpatrzeniu naszej kandydatury. Jeśli bowiem aplikujemy na stanowisko, na którym – przede wszystkim – będziemy utrzymywać kontakt z klientami, nikt nas nie przyjmie, jeśli na zdjęciu będziemy smutni. W związku z tym, warto zwrócić uwagę na to, jakie zdjęcie dołączamy do naszego CV.

Jeśli zatem mamy znajomego czy innego bliskiego, który właśnie jest w trakcie poszukiwania pracy, karta podarunkowa na profesjonalną sesję zdjęciową z pewnością pomoże jej zdobyć idealne zdjęcie do CV. Być może dzięki temu podarunkowi w końcu uda mu się znaleźć wymarzoną pracę!

Zdjęcie wizerunkowe – pokaż się z dobrej strony!

Większość ludzi to wzrokowcy. Nie bez powodu mówi się: „Jak cię widzą, tak cię piszą”. Zdjęcia biznesowe różnią się nieco od tych, które na co dzień umieszczamy na swoich profilach w mediach społecznościowych. Ich zadaniem jest przede wszystkim pokazanie nas z dobrej strony. Biznesowa sesja zdjęciowa to świetny sposób na pokazanie tego, czym się zajmujemy. Opowiada historię, pokazuje naszą osobowość tak, by nasi klienci, patrząc na nasze zdjęcie, mieli pozytywne skojarzenia.

Dlatego właśnie, jeśli wiemy, że znajomy otwiera własną działalność albo ma już firmę od dłuższego czasu, jednak nie posiada profesjonalnych zdjęć biznesowych na stronie, warto podarować mu voucher na taką sesję. To dobry start na przyszłość, dzięki któremu nasz przyjaciel będzie mógł pokazać się klientom jako profesjonalista i osoba godna zaufania.

Zdjęcia korporacyjne – pomysły na prezent dla pracowników

Zbliżają się święta, a pomysłu na prezent dla pracowników po prostu brak? A może Twoja firma obchodzi właśnie jubileusz lub świętujecie kolejny sukces? W takim razie voucher na sesję biznesową w biurze będzie idealnym pomysłem! Wspólne zdjęcia to świetny sposób na zintegrowanie pracowników, ale nie tylko. Sesja zdjęciowa biznesowa może być również wykorzystywana do promowania naszej firmy. Takie fotografie można zamieścić na stronie internetowej czy w broszurach promujących firmę. Wówczas zarówno my, jak i nasi pracownicy będziemy postrzegani jako zgrany zespół profesjonalistów. Klienci często zwracają na to uwagę!

Sesja zdjęciowa biznesowa

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnio: 4,50 na 5)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera