Pomysł na prezent dla niego – męski wypad w stylu survival

„W dziczy z Bearem Gryllsem” – popularny program, dzięki któremu spopularyzowała się szkoła przetrwania, a obozy survivalowe stały się hitem w ostatnich latach. Alpiniście, byłemu żołnierzowi brytyjskich sił specjalnych zawdzięczamy „zajawkę” naszych mężczyzn-kanapowców na wszelkiego rodzaju wyprawy survivalowe, dające możliwość wykazania się znajomością technik przetrwania. I bardzo dobrze, ponieważ survival w lesie czy inna męska wyprawa to doskonały pomysł na prezent dla niego.

Bon podarunkowy na szkolenie survivalowe sprawdzi się, jeżeli nasz ukochany potrzebuje oderwania od codziennych obowiązków, pracy, a dodatkowo uwielbia aktywny wypoczynek i nowe wyzwania.

Krok od sztuki survivalu

Decydując się na sprezentowanie vouchera na obóz survivalowy, powinniśmy sprawdzić wszystkie szczegóły, np. czy organizator gwarantuje własny sprzęt survivalowy lub na wypadek, gdybyśmy sami musieli się wyposażyć, to co zabrać na survival. Obóz przetrwania nawet w formie zorganizowanego wyjazdu survivalowego to nie lada wyzwanie, dlatego powinniśmy dopilnować wszystkich niuansów, by nie wysłać mężczyzny tylko z butelką wody w głęboki las – bez noża, latarki i liny. Na nic techniki survivalowe, jeśli sprzęt do survivalu został… w garażu.

Karta podarunkowa na kurs survivalu staje się coraz bardziej popularna jako prezent. Warto prześledzić, jakie wyprawy survivalowe w Polsce oferują biura podróży. Oczywistym jest fakt, że im dalej wyślemy mężczyznę, tym wyzwanie będzie bardziej niebezpieczne, co choć pozornie przyprawia o większy zastrzyk adrenaliny, może narazić zdrowie naszego bliskiego.

Taki voucher na męski wypad najłatwiej znaleźć w Internecie. Sprawdzimy bezproblemowo, jakie opinie ma szkoła survivalu, jak szerokie ubezpieczenia gwarantuje oraz czy służy pomocą, czy udziela informacji, a także czy daje porady survivalowe przed wyjazdem na szkołę przetrwania.

Obozy survivalowe – męska wyprawa

Nauka survivalu jest świetną okazją do podbudowania męskiego ego, odreagowania codziennych stresów, dodaje odwagi, być może rozbudza ukryte wcześniej pokłady męskiej energii samca alfa, który zapali się do wszelkiego rodzaju aktywności, takich jak Terenowa Masakra czy Runmageddon. Sztuka survivalu być może przyda się też na co dzień. Skoro mężczyzna świetnie poradził sobie z survivalem w lesie, to dlaczego miałby nie poradzić sobie w miejskiej dżungli?

Nasz pomysł na prezent może okazać się jednym z najlepszych, jeśli mamy pewność, że aktywność fizyczna dla osoby obdarowanej obca nie jest. Warto rozważyć opcję, aby karta podarunkowa na kurs survivalu obejmowała nie tylko adresata vouchera, ale też np. jego najlepszego przyjaciela. Z kompanem u boku na pewno będzie łatwiej przyswoić podstawy survivalu.
Co z Panami, którzy wolą raczej zostać na kanapie, niż zmagać się z trudnymi warunkami atmosferycznymi na obozie przetrwania? No cóż… Może lepszym prezentem dla nich będzie właśnie program na DVD „W dziczy z Bearem Gryllsem”?

Zobacz co zabrać na survival

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
1 komentarz
  1. Długo nie mogłem się zdecydować gdzie zorganizować wieczór kawalerski mojego brata i postanowiliśmy spędzić czas na świeżym powietrzu, musiałem się do tej wyprawy przygotować, ale było warto, było ognisko, szum lasu i woda – bardzo dobra zabawa, którą zapamiętamy do końca życia.

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera