Organizujecie domówkę wszechczasów? Zamówcie profesjonalnego DJ-a, który zamiesza na Waszej imprezie

Każdy wie, że najlepsze imprezy robi się w domu. Zaprosić wszystkich znajomych na tzw. „chatę” i bawić się do białego rana – to powszechnie znany sposób na świetnie spędzony czas. Aby jednak mieć naprawdę udaną domową imprezę, potrzeba paru niezbędnych składników.

Przede wszystkim nie obejdzie się bez dobrych pomysłów na domówkę. Impreza zawsze będzie bardziej udana, kiedy wyciągniemy z rękawa as w postaci zaskakującego motywu przewodniego. Jeśli nasi goście pamiętają czasy minionej epoki, można zorganizować imprezę w stylu PRL. Wystarczy ustawić gości z kartkami w kolejce do barku i wprowadzić „płatną toaletę”, a wszyscy poczują się jak za dawnych „dobrych” czasów. W ramach zabaw na taką domówkę można też zaproponować planszówki – idealne będą oddające klimat PRL-u, np. popularna Kolejka.

Jeśli ktoś organizuje imprezę w domu, a chce zaszaleć przy dobrej muzyce, to przyda mu się wiedza o tym, ile kosztuje DJ na imprezę. A kiedy się okaże, że taka atrakcja przekracza przeznaczony na spotkanie budżet, to nie trzeba się specjalnie martwić. Można delikatnie podpowiedzieć znajomym, aby zrzucili się na prezent w postaci vouchera na wynajęcie DJ-a.

Odpowiednia oprawa muzyczna może być też niespodzianką na urodziny. Za stosowną opłatą DJ z ulubionego klubu może być do wynajęcia na imprezę w domu. To świetny pomysł na oryginalny prezent urodzinowy na przykład dla kogoś, kto kończy 18 lat. A jeśli w ferworze organizacji przyjęcia brakuje mu czasu i środków, to pomysł na prezent w postaci wynajęcia DJ-a na 18-stkę można bezstresowo rozwiązać. Karta podarunkowa na wynajęcie DJ-a na imprezę to nie tylko wyjątkowy pomysł na prezent dla solenizanta, ale też wygodne rozwiązanie dla osób odpowiedzialnych za zorganizowanie imprezy urodzinowej w domu. Jedyne, czego nie można zafundować przy pomocy takiego bonu podarunkowego, to wyrozumiałość sąsiadów.

Zima odchodzi w zapomnienie, dni stają się coraz cieplejsze – domowe imprezy już niedługo przemienią się w garden party. Zwłaszcza dla tych, którzy mają przed oknem własny kawałek zieleni. Taka impreza będzie o wiele ciekawsza, jeśli dodamy do niej wieczór z tańcem i śpiewem. Małe karaoke na domówce jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Sprawdź pomysły na domówkę

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera