Co kupić dziewczynie, by prezent zaprocentował w przyszłości? Wybieramy wegański prezent dla niej, który może stać się początkiem wielkiej pasji

Poszukujesz prezentu dla 18 letniej dziewczyny? Zależy Ci na niebanalnym i jednocześnie przemyślanym upominku, który pokaże, jak ona wiele dla Ciebie znaczy? Bez wątpienia idealny prezent na 18-tkę dla dziewczyny to taki, który zaowocuje w przyszłości i stanie się Waszym wspólnym hobby.

Wyrwij się ze sztampy

Kiedy radzisz się znajomych, co kupić dziewczynie na 18-tkę, oni podpowiadają Ci same banalne pomysły? Kwiaty, słodycze czy alkohol to już przeżytek, a przecież prezent dla 18-latki powinien być wyjątkowy. Ona wie, że może na Ciebie liczyć, często lubi radzić się Ciebie w kwestii życiowych wyborów – nie możesz jej zawieść i tym razem. Sprezentuj jej niezapomniany prezent na 18- tkę, aby i teraz pozytywnie ją zaskoczyć. Pomóż jej postawić pierwszy rozsądny krok w dorosłym życiu.

Coraz częściej widzisz dziewczyny wychodzące z pobliskiego sklepu ekologicznego, które niosą torby z napisami ,,wege’’ lub ,,eko’’ – wypełnione wegańskimi pysznościami? Chcesz, dać jej pretekst do tego by zadbała o siebie – swoje ciało i duszę? Nie musisz już dalej szukać pomysłów na to, co kupić koleżance na 18 urodziny. Wegańskie pomysły wychodzą Ci naprzeciw.

Wege różnorodność

Dlaczego nie zacząć od vouchera na wegański catering dietetyczny, który rozpieści podniebienia gości na jej urodzinach. W ten sposób, nie będzie musiała skupiać się na organizacji poczęstunku na swoim przyjęciu – tego wieczoru powinna być księżniczką – iść do fryzjera, do kosmetyczki – i po prostu czuć się pięknie. Bez wątpienia będzie to idealny prezent na 18 dla dziewczyny, która chce mądrze wkroczyć w dorosłość.
Tylko co potem? Po wyjątkowym prezencie na 18-tkę dieta pójdzie w zapomnienie? Nie musisz się o to obawiać. Dieta z dostawą do domu to najwygodniejsze rozwiązanie dla początkujących sympatyków wegańskiej kuchni.

Wege challenge

Twoja dziewczyna zasmakowała w wege niespodziance na urodzinowym stole? Nie musisz na tym poprzestawać. Oryginalne prezenty na 18-tkę dla dziewczyny to hasło, które ciągnie za sobą masę możliwości.

Lubisz wyzwania, a oryginalność to Twoje drugie imię? Świadomość tego, co jesz to dla Ciebie ważna kwestia? Spraw, by Twój prezent odzwierciedlał Twoją osobowość. Chcesz, aby bliscy za Twoim przykładem wyeliminowali z życia produkty pochodzenia zwierzęcego, których pozyskiwanie często pozostawia wiele do życzenia? Czas wcielić marzenia w życie.

Pokaż jej jak świat wegan wygląda od środka i podaruj jej voucher do restauracji wegańskiej. Sprawdźcie, jak pomysłowo można skomponować wegańskie menu. Jeśli wolisz spędzić z nią czas na luzie to sprezentuj jej kartę podarunkową do wege bistro. Za tak wyszukane pomysły bez wątpienia przypadnie Ci miano najlepszego chłopaka roku!
W jej rzeczach coraz częściej obserwujesz produkty ekologiczne – naturalne olejki, balsamy i kremy? Dobrym pomysłem na prezent dla niej będą więc też wegańskie kosmetyki. W końcu weganizm to nie tylko rozważna dieta. To przede wszystkim styl życia, który chce całkowicie wyeliminować z półek marketów produkty pochodzenia zwierzęcego i kosmetyki testowane na zwierzętach.

Wręczając Swojej połówce kartę podarunkową do sklepu wegańskiego pokażesz, że można rozsądnie i pomysłowo rozpocząć dorosłe życie. Przekonajcie się wspólnie, jak weganizm może przerodzić się we wspólną pasję.

Zobacz co kupić dziewczynie na 18-tkę

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera