Koralowe gody. Co kupić na prezent?

35 rocznica zwana jest potocznie koralowymi godami. Nie każda kobieta lubi korale, a już tym bardziej ciężko byłoby kupić „koralowy” prezent mężczyźnie. Dlatego mamy dla Was inne ciekawe pomysły na prezent z okazji 35 rocznicy ślubu.

Warto pomyśleć o jakichś kreatywnych prezentach, które nie tylko spodobają się jubilatom, ale także posłużą im na dłużej. Nie musi to być koniecznie wyszukany i drogi podarunek. Czasem drobne upominki bardziej cieszą. Ważne, żeby trafić w gust i zainteresowania obdarowanych osób. Jeśli wiemy, że jubilaci interesują się sztuką, możemy kupić im obraz albo bilety wstępu do galerii czy muzeum. Jeśli z kolei nasi rodzice są fanami starych samochodów, zafundujmy im np. przejażdżkę Nestorem Baronem lub innym zabytkowym pojazdem. Taki niezwykły prezent na pewno zapamiętają na długo. Postarajmy się dołączyć do tego oryginalne życzenia na 35 rocznicę ślubu dla rodziców, które napisane będą od serca. Możemy wypisać je na ręcznie robionej kartce albo przygotować oryginalny „exploding box” z życzeniami.

Co kupić rodzicom na 35 rocznicę ślubu?

Pomyślcie o czymś naprawdę oryginalnym. Ciekawym prezentem na 35 rocznicę ślubu rodziców będzie voucher na zabawę w „escape roomie”. Możecie też zafundować im romantyczną kolację we dwoje albo wizytę w manufakturze słodyczy.

Prezenty na 35 rocznicę ślubu dla ukochanej osoby.

Jeśli szukasz czegoś dla żony, możesz pomyśleć o prezentach personalizowanych, np. srebrnej biżuterii z grawerem albo fototapecie. Możesz też zakupić jej voucher na wieczór w winiarni albo kosz ze słodkościami. Dla męża polecamy np. voucher na przejażdżkę monster truckiem. Warto też kupić gadżety na prezent, np. elegancki zestaw do grillowania czy elegancką, grawerowaną karafkę na wino. Dołączmy do tego życzenia z okazji 35 rocznicy ślubu i gotowe.

prezent na 35 koralową rocznicę ślubu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera