Jak kreatywnie zapakować prezent ślubny w formie vouchera? Kreatywne opakowanie niestandardowego prezentu ślubnego

Zdecydowaliście się obdarować przyszłych małżonków prezentem w formie vouchera? Jeśli chcecie, by Wasz prezent nie utonął w morzu kopert, postarajcie się o specjalne opakowanie dla Waszego bonu. Specjalnie dla Was pomysły na kreatywne opakowanie prezentu ślubnego!

Najważniejsze już za Wami, wybraliście prezent, który zaskoczy i urzeknie Młodą Parę. Nie spoczywajcie jednak na laurach. Powiedzenie słusznie mówi, że „liczy się to co jest środku” – nie mamy jednak wątpliwości, że subtelne i oryginalne opakowanie będzie przysłowiową wisienką na torcie Waszego podarunku.

Pokaż kotku co jest w środku

Odpowiednio przygotowane opakowanie prezentu ślubnego będzie wołać do nowożeńców „otwórz mnie” podczas składania życzeń ślubnych przed kościołem. Przecież tak miło jeśli nasz prezent zostanie zapamiętany, a może nawet będzie faworytem Państwa Młodych? Jeśli zastanawiacie się, jak ładnie zapakować prezent ślubny w formie karty prezentowej, podsyłamy kilka pomysłów.

DIY – zrób to sam

Macie w domu okrągłe tekturowe pudełko? Posłuży Wam za opakowanie na prezent ślubny. Zamieńcie zdjęcia nowożeńców za pomocą programu graficznego w popartowe dzieło sztuki. Wydrukujcie fotografie i obklejcie nimi pudełko, wyklejcie z gazet imiona Młodych, datę ceremonii i naklejcie na wierzchu. Prezent w popartowym stylu z przymrużeniem oka – gotowy!

Jeśli wolicie romantyczny styl, obklejcie pudełko bladoróżową bibułą albo papierem do pakowania, na wierzch naklejcie sztuczne motylki i kwiaty z bibułki. Nie ma nic słodszego, niż delikatne zdobienia!

Nie czujecie się dobrze w robótkach ręcznych? Nie ma sprawy – DIY nie jest dla wszystkich. Personalizowane pudełko z imionami Państwa Młodych i datą ślubu możecie zamówić online. Najbardziej elegancko prezenty wyglądają zapakowane w drewniane skrzyneczki, wyściełane materiałem lub papierem prezentowym. Voucher możecie wtedy przewiązać wstążeczką i położyć na dnie.

Ślubna kumulacja szczęścia

Zdecydowaliście się rzucić wyzwanie losowi i kupiliście kupony lotto na ślub? Nie wiecie, jak je zapakować, żeby wyglądały efektownie i stylowo? Proponujemy dołożyć jeszcze kilka drobiazgów i stworzyć „pudełko szczęścia”. Opakowanie podzielcie na oddzielne przegródki. Oprócz zdrapek (na przyszłość) do środka możecie zapakować pieniądze złożone w rulony i przewiązane wstążeczką (na rozmnożenie), słodycze (na osłodę) itp.

Jeśli podskórnie wyczuwacie swój talent do poezji, do każdej przegródki włóżcie zabawne, rymowane życzenia ślubne. Taki prezent zrobi furorę!

Oto nasza druga propozycja jak zapakować zdrapki na ślub – bukiet ze zrolowanych kuponów lotto. Każdy kupon nałóżcie na drewniane patyczki od lodów. Całość przyozdóbcie bibułką, tasiemkami i innymi uroczymi akcesoriami do zdobienia – dajcie się ponieść fantazji! Kolejna wariacja na temat bukietu ślubnego gotowa.

Pakowanie prezentu na ślub wcale nie musi być kolejnym obowiązkiem, może być prawdziwą frajdą. Dajmy sobie szansę, by stać się upominkowym MacGyverem.

Nasze inspiracje:

 

Sprawdź jak ładnie zapakować prezent ślubny

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera