Voucher na kurs kuchni tajskiej dla dwojga w prezencie na rocznicę. Lepiej smakuje w tandemie?

Jesteście wystrzałową parą, którą kręcą nowe doświadczenia? Lubicie pikantne połączenia i nie boicie się być na ostrzu noża? Mamy dla Was coś specjalnego, championa wśród oryginalnych prezentów na rocznice. Karta podarunkowa na kurs kuchni tajskiej umożliwi wam zdobycie wiedzy z zakresu sztuki gotowania jednego z najbardziej docenianych smaków Azji.

Czasu do waszej rocznicy coraz mniej. Już depczą Wam po piętach wielkie nadzieje i romantyczne marzenia waszej drugiej połówki? Zamiast spodziewanego bukietu czy butelki whisky zrób swojej ukochanej osobie niespodziankę. Jeśli zamiast tradycyjnego mielonego z ziemniakami, woli coś ostrego i aromatycznego, wprost z kuchni azjatyckiej, to umiejętności, które zdobędziecie we dwoje na kursie gotowania w Białymstoku nie pójdą na marne.

ROCZNICA NA OSTRO
Dania kuchni tajskiej słyną ze swej subtelności i niezwykłego łączenia przypraw, które pobudzają wszystkie zmysły. Osiągnięcie harmonii między tym co rozpala smakującego, a tym co go orzeźwia jest kwintesencją azjatyckiej sztuki smaku. Szkoła gotowania w Białymstoku przygotowała specjalne kursy, na których pary mogą nauczyć się przepisów kuchni tajskiej, wymagających nie lada umiejętności i zręczności. Poznacie nieznane dotąd zapachy i smaki oraz nauczycie się składać je w świetnie dopracowaną całość. Pod okiem specjalistów od kuchni azjatyckiej oryginalny prezent na rocznicę ślubu zamieni się w odkrywanie nieznanego lądu.

PARA NA GOTOWANIE
Podobno gotując, poznaje się samego siebie, więc może podczas kursu gotowania dla dwojga poznacie się wzajemnie jeszcze lepiej? Tak wyjątkowy prezent na rocznice ślubu doceni każdy związek. Wspólne uczenie się nowych rzeczy to dodatkowy bodziec do spędzania czasu we dwoje.

Podczas gotowania rozmawiajcie i dzielcie się spostrzeżeniami! Może założycie wspólny przepiśnik z recepturami, które najbardziej pokochaliście podczas kursu gotowania? Taki notes może być dodatkowym prezentem dla Twojej drugiej połówki. Oprócz przepisów wpisujcie tam swoje przemyślenia, żarciki, wszystko, co przyjdzie wam do głowy. Za kilka lat będziecie go oglądali z łezką w oku.

ZAKOCHANI W AZJI
Kurs kulinarny realizowany w Białymstoku połączy dwa kontynenty – Europę i Azję, a Wy sami będziecie świadkami tego, jak z nieśmiałych adeptów sztuki kuchennej stajecie się pewnymi siebie mistrzami smaku.

Żeby wyznaczyć kulminacyjny punkt waszych kulinarnych przeżyć, proponujemy zaprosić na tajską ucztę przyjaciół i rodzinę. Pewnie nie będą mogli uwierzyć, że nie zamówiliście tych pyszności z oryginalnej knajpy. Pokażcie na co was stać i zaszalejcie w kuchni. Karta podarunkowa na zajęcia w akademii gotowania to oryginalny prezent na rocznicę ślubu, jeśli na co dzień jesteście zapracowani i trudno jest wam znaleźć czas, żeby zrobić coś wspólnie. Takie spędzanie chwil we dwoje jest najlepszą inwestycją w udany związek!

nauka gotowania dla dwojga

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera