Co kupić znajomym na rocznicę ślubu?

Czasami zdarza się, że zostajemy zaproszeni na uroczystość z okazji rocznicy ślubu znajomych. I tutaj pojawia się pytanie: co kupić na rocznicę ślubu znajomym? Nie zawsze są to nasi bliscy przyjaciele, dlatego niekoniecznie musimy trafić w ich gust.

Prezenty na rocznicę ślubu dla znajomych powinniśmy więc dobierać ostrożnie. Jeśli są to dalsi znajomi, np. z pracy, nie wypada kupować jakichś śmiesznych prezentów. Może się okazać, że nasze poczucie humoru jednak się różni. Jaki prezent na rocznicę ślubu dla znajomych kupić w takiej sytuacji?

Prezent na pierwszą rocznicę ślubu dla znajomych może być tradycyjnie papierowy. Kupując bilety do kina mamy pewność, że upominek się spodoba, bo znajomi będą mogli wybrać film sami. Jeśli wiemy, że wolą operę czy teatr, możemy kupić bilety na spektakl. Również oryginalna karafka czy stojak na wino może być uniwersalnym prezentem na rocznicę ślubu znajomych. Oprócz tego możemy podarować im bukiet kwiatów i życzenia na 1 rocznicę ślubu, wypisane na eleganckiej kartce okolicznościowej. Jeśli rocznicę ślubu obchodzą nasi bliscy przyjaciele i wiemy co lubią, będziemy mieć dużo łatwiejszy wybór. Fajnym pomysłem na prezent na rocznicę ślubu dla znajomych może być voucher do parku trampolin albo karta wstępu na kręgle. Jeśli Wasi przyjaciele wolą spędzać czas na logicznym myśleniu, zafundujcie im wizytę w escape roomie albo wybierzcie się razem z nimi. Czasem więcej mózgów do myślenia jest wskazane w takich miejscach. Prezentem dla znajomych na rocznicę ślubu może być także komplet kieliszków do wina czy komplet pościeli z oryginalnymi nadrukami. Jeśli znajomi często organizują imprezy, kupcie im barowy dyspenser na ścianę czy oryginalne kostki do drinków. Jako prezent na pierwszą rocznicę możecie też podarować album ze zdjęciami labo książkę, która odpowiada zainteresowaniom pary. A życzenia na jubileusz oczywiście spisane na papierze. Ważne, żeby były od serca.

Co kupić znajomym na rocznicę ślubu?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 głosów, średnio: 4,75 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera