Kurs wizażu / profesjonalnego makijażu – niespodzianka na wieczór panieński (dla koleżanki, dla przyjaciółki)

Przed Waszą przyjaciółką ostatnie dni jako panna i chcecie zorganizować jej wystrzałowy wieczór panieński? Jeśli zastanawiacie się nad pomysłem na niespodziankę na ten dzień, podpowiadamy – voucher na kurs makijażu rozświetli jej twarz lepiej niż jakikolwiek rozświetlacz ☺.

Ukryte piękno

Podobno nie ma brzydkich kobiet, a każdy mankament urody można umiejętnie ukryć używając odpowiednich wizażowych trików. Działa to tak samo w drugą stronę, Twoje mocne strony – odpowiednio podkreślone oczy czy zarysowane kości policzkowe, mogą zachwycić i oszołomić. Nauka wizażu jako wyjątkowy upominek da Twojej przyjaciółce umiejętności, o jakich się jej nie śniło.

Niespodzianki na wieczór panieński mają zaskakiwać!

Karta podarunkowa na kurs wizażu w Tychach to podarunek, którego przyszła panna młoda na pewno się nie spodziewa. Jeśli martwisz się, że to zbyt duży wydatek, a przed Tobą jeszcze przygotowanie prezentu ślubnego, złóżcie się na oryginalny prezent na wieczór panieński całą grupą. Kwota rozłożona na kilka osób już nie będzie przerażać, a efekt zachwytu na twarzy Waszej przyjaciółki murowany!

Cuda makijażu

Dopracowany makijaż dopasowany do odcienia skóry i podkreślający naturalne piękno to niełatwa sprawa. Wielu z nas wydaje się, że robimy to dobrze, w końcu to nasza codzienna rutyna. Jednakże bardzo łatwo odróżnić makijaż robiony ręką prawdziwego wizażysty od tego, który wykonywany jest ręką amatora. Voucher na profesjonalny kurs makijażu to jeden z wymarzonych prezentów, o jakich może pomyśleć przyszła żona.

Kocie oko kontra smoky eye

Stylizacja na wieczór, na co dzień oraz wielkie, wyjątkowe wyjścia – po warsztatach Twoja przyjaciółka będzie wyglądać jak bóstwo w każdej sytuacji. Studio wizażu oferuję naukę analizy kolorystycznej oraz szkolenia z różnego rodzajów makijażu, m. in. dzienny, wieczorowy, „make up no make up” (dyskretny makijaż, który podkreśla atuty), tzw. fashion make up (czyli bardzo mocny i efektowny), makijaż robiony z myślą o występie w telewizji i wiele, wiele innych. Jeżeli po wykorzystaniu bonu podarunkowego na zajęcia w szkole makijażu Twoja przyjaciółka chciałaby później kontynuować swoją naukę, kariera wizażysty stoi przed nią otworem.

Niech żyje wolność, wolność i swoboda

W zależności od temperamentu i preferencji panny młodej pomysły na wieczór panieński mogą wahać się od szalonej imprezy w klubie do kameralnej domówki w zaufanym gronie. Jaki prezent kupić na wieczór panieński? Wszystko zależy od tego co może się spodobać przyszłej mężatce. Pomyślcie razem z koleżankami czym interesuje się Wasza przyjaciółka i czy nie warto zapewnić jej jakichś tematycznych atrakcji. Jeśli na przykład jej konikiem jest makijaż, postarajcie się o dekoracje w kształcie szminek i puderniczek. Może uda Wam się zdobyć kieliszki w kształcie flakonu perfum i zrobić pachnące drinki.

Weselny klimat

Pomyślcie też nad niezbędnikiem przyszłej żony na wieczór panieński. Oprócz Waszej mega niespodzianki w formie voucheru na kur makijażu, możecie pomyśleć nad pikantnymi akcesoriami, które urozmaicą pożycie małżeńskie przyszłych nowożeńców. Prezent dla przyjaciółki może się delikatnie różnić od prezentu dla koleżanki, zastanów się czy znasz ją na tyle dobrze, by futrzane kajdanki nie wywołały w niej uśmiechu zażenowania. Świetnymi pomysłami na wieczór panieński są quizy i zabawy, mające na celu poznanie się lepiej znajomych panny młodej. Czasem przyjaźnie nawiązane podczas tego dnia mogą przetrwać wiele lat.

niespodzianka na panieński

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera