Komu i kiedy podarować voucher na profesjonalne porady stylisty w prezencie?

Wiele kobiet, pracując w dużej firmie czy w branży, w której wymagany jest nienaganny wygląd i ubiór, ma problemy z doborem odpowiedniej stylizacji biznesowej. Są też ludzie, którzy nie wiedzą, co założyć na rodzinną imprezę albo w co ubrać na Sylwestra. Czasem, mając nawet pełną szafę ubrań, nie wiemy co wybrać na daną okazję albo co z czym łączyć, by wyglądać elegancko i stylowo. Odpowiedni ubiór zależy w głównej mierze od figury kobiecej sylwetki. Ale nie każda z nas wie, jak określić typ sylwetki i co się z tym wiąże – jak dobrać odpowiednią stylizację.

Jeśli nasza przyjaciółka czy znajoma nie ma pojęcia, jak się ubierać modnie, warto jej podarować voucher na profesjonalne porady stylistki. Do wyboru mamy usługi osobistego stylisty oraz porady stylisty online. Oczywiście pierwsza opcja wydaje się lepsza, ponieważ oprócz analizy sylwetki, będziemy mogli również liczyć na przegląd szafy ze stylistką. Dzięki karcie podarunkowej na porady stylisty obdarowana osoba dowie się wszystkiego o łączeniu kolorów ubrań, pozna typy sylwetek oraz będzie wiedzieć jak określić typ figury.

Poznając modne stylizacje nasza przyjaciółka z pewnością będzie mogła ubierać się modnie. Dodatkowo, dzięki poradom stylistki na temat tego, jak się ubierać, dobierze odpowiednie ubrania do swojej figury, które pomogą jej ukryć możliwe mankamenty sylwetki i wyeksponować to, z czego najbardziej powinna być zadowolona. Rzadko zdajemy sobie sprawę z tego, że idealnie dobrana odzież może nas nie tylko optycznie wyszczuplić, ale także odmłodzić.

Karta podarunkowa na porady stylisty jest więc idealnym prezentem dla osób, które nie radzą sobie z doborem odpowiednich ubrań, nie wiedzą, jak się modnie ubierać czy pragną odświeżyć swoją garderobę. Dzięki poradom stylisty obdarowana osoba będzie mogła dowiedzieć się, jak łączyć style i kolory, co pozwoli jej wykorzystać potencjał sylwetki.

Zobacz jak określić typ figury

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 4,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera