Zakupy z personal shopperem jako pomysł na kartę podarunkową

Żyjemy w takich czasach, że powiedzenie „jak Cię widzą, tak Cię piszą” ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Nic dziwnego, że każdy z nas chciałby wyglądać idealnie i ubierać się zgodnie z obowiązującymi trendami. Jak wiadomo, nie do każdego pasuje określony krój czy styl. Nie wszyscy jednak zdają sobie z tego sprawę i ubierają się tak, jak im się podoba, nie zwracając uwagi na to, czy dobrze w tym wyglądają. Są też kobiety, które mając pełną szafę ciuchów, wciąż nie wiedzą, w co się ubrać. Takim właśnie osobom polecamy voucher na zakupy ze stylistką albo przegląd szafy ze stylistką. Doradca osobisty to idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą zadbać o swój wygląd.

Jeśli Twoja przyjaciółka nie wie, jak się ubrać, by nie tylko wyglądać modnie, ale i stylowo, z pewnością przyda jej się pomoc stylisty. Mało osób zdaje sobie sprawę, że strój odpowiednio dobrany do sylwetki, może wpłynąć znacząco na naszą karierę czy kontakty z innymi. A osobisty stylista na pewno pomoże nam osiągnąć sukces. Voucher na zakupy ze stylistką to nie tylko zwykła pomoc w zakupach. Przede wszystkim pierwszym krokiem jest analiza sylwetki, dzięki której Twoja osobista stylistka będzie mogła dopasować odpowiedni krój do figury. Doradca stylu podpowie Ci także, w jakich kolorach ubrań będziesz najlepiej wyglądać i doradzi modne stylizacje, które sprawdzą się na każdą okazję. Stylistka mody lub doradca modowy wiedzą najlepiej, co się nosi i jak modnie się ubierać.

Jeśli chcecie, by Wasza przyjaciółka czy siostra w końcu czuła się dobrze w swoich ubraniach, karta podarunkowa na usługi osobistej stylistki będzie idealnym prezentem. Porady stylisty z pewnością jej pomogą, a dodatkowy przegląd szafy sprawi, że będzie mogła wyglądać świetnie nawet bez wydawania pieniędzy. Znany stylista czy nawet mniej popularny stylista ubioru mogą naprawdę wiele zdziałać.

Zobacz jak modnie się ubrać

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera